Настільна версія
мова | язык

"СКАЙ" представили нову пісню про потаємне

23 Вересня, 12:12

Поділитися:

Музиканти представили композицію «Мелодія серця», якій вже пророкують звання нового гімну кохання.

«СКАЙ» поступово розкривають трек-лист свого п'ятого альбому, презентація якого відбудеться цієї осені. Рокери обіцяють слухачам ще більше музичних експериментів, гри зі звучанням і приємного присмаку після кожної пісні. «Новий альбом, як нове життя»,— вважає фронтмен гурту Олег Собчук. За словами артиста, за 15 років існування бенду змінилося не тільки світосприйняття кожного з учасників колективу, а й смаки на музичні матеріали. Тому п'ятий альбом стане ковтком свіжого повітря, зберігаючи кращі ноти «СКАЙ» з попередніх хітів.

Пісня «Мелодія серця», яка традиційно написана Олегом Собчуком, передає весь спектр емоцій і почуттів між стосунками чоловіка та жінки.
«Мені хотілося сказати про любов так, як чоловік вміє говорити про свої почуття до жінки. Так, ми з різних планет, ми можемо лаятися і не розуміти один одного, але ми завжди будемо знаходити компроміси на шляху до кохання. У кожного з нас своя мелодія серця, яку хочеться подарувати своїй половинці: щоб вона почула, зрозуміла, прийняла і розділила цей світ разом з тобою. Чоловіки небагатослівні, але цей факт не применшує силу кохання до своєї обраниці»,— розповідає Олег Собчук про нову пісню.
Помилковий заголовок — @CRFQ@ ghtlcnfdbkb yjde gscy. ghj gjnf'vyt
23 Вересня, 12:12

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День звукорежисера в Україні

Сьогодні іменини святкують:

Денис