Настільна версія
мова | язык

The Hardkiss представляють пісню "Rain"

27 Вересня, 13:10

Поділитися:


Напередодні п'ятої річниці, яку The Hardkiss відзначать відразу двома великими концертами в Києві, група представляє пісню "Rain".

"Історія про самотність, яку мені захотілося порівняти з дощем, - розповідає Юлія Саніна. - За своєю природою я лірик, який вірить у чудеса. Щоб бути щасливим, людині, як повітря, потрібна любов. Рано чи пізно дощ закінчиться, смуток піде, в житті з'явиться любов. А любов, якою б вона не була - це сонце і світло "

"Не дивлячись на те, що пісня лірична, нам захотілося щоб вона звучала голосно і переконливо, щільно і драйвово, - розповідає Вал Бебко. - Щоб домогтися найкращого звучання, над треком працювали одночасно на чотирьох київських студіях. На одній записували вокал, на інший робили аранжування і запис інструментів, на двох інших все це зводили і майстрували. Результатом залишилися задоволені. Ми продовжуємо готуватися до п'ятиріччя The Hardkiss, час пригод і сюрпризів триває "

Концертна презентація "Rain" відбудеться на київських концертах The Hardkiss. Five 21 і 22 жовтня в Stereo Plaza. Відео на пісню "Rain" вийде напередодні концертів. Режисером кліпу став Олександр Стеколенко, роботи якого відрізняються особливою кінематографічністю і атмосферністю. У новому відео учасники групи постануть в дуже несподіваній історії й образах.
Помилковий заголовок — Еру Рфквлшыы ghtlcnfdkz.nm gscy. @Кфшт@

27 Вересня, 13:10

Поділитися:

Прес-служба

Теги: The Hardkiss, пісня, Rain

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Давид, Ігор, Костянтин, Трохим, Федір