Настільна версія
мова | язык

Культурна експансія: Тарас Тополя з "Антитіл" збирається заспівати в Кремлі українською

12 Жовтня, 11:28

Поділитися:


Українська музична група "Антитіла" готова виступати в Росії тільки тоді, коли в Кремлі відбудеться зміна політичного режиму, а між Україною і РФ настане перемир'я.

Про це в прямому ефірі "Обозревателя" заявив вокаліст групи "Антитіла" Тарас Тополя.

"Якщо цей конфлікт вирішиться мирним шляхом на умовах України, і ми досягнемо якогось перманентного перемир'я, то рано чи пізно - через 5, 10, 20 років - нам доведеться налагодити відносини з Росією. Потрібно, щоб ми відновлювали стосунки з позиції сильної України, з урахуванням всіх наших інтересів. Тоді доведеться здійснювати культурну експансію... Коли політичний режим зміниться і буде можливість реалізації свободи слова на території Росії, тоді "Антитіла" приїдуть в цю країну і заспівають десь в Кремлі українською", - зазначив він
Як наголосив Тополя, музика в першу чергу повинна виконувати роль підтримки для свого народу.

"Музика завжди є об'єднуючим фактором. Але музика повинна виконувати роль підтримки для свого народу. Тому, якщо обирати між музикою як об'єднуючим фактором двох сторін, що воюють, або музикою, яка підтримує свій народ, то я вибираю свій народ. Якщо цього не робити, то можемо просто програти", - підсумував Тополя.

Помилковий заголовок — Rekmnehyf trcgfycsz^ Nfhfc Njgjkz p @Fynbnsk@ p,bhf'nmcz pfcgsdfnb d Rhtvks erhfїycmrj.

12 Жовтня, 11:28

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день контрацепції

Європейський день мов

Сьогодні іменини святкують:

Валеріан, Ілля, Корнилій (Корній), Леонтій, Лук'ян, Петро, Юліан