Настільна версія
мова | язык

90-річний Чак Беррі випустить альбом на честь коханої

20 Жовтня, 13:42

Поділитися:

Американська рок-н-ролл-легенда Чак Беррі, котрий 18-го жовтня відсвяткував своє 90-річчя, зробив подарунок своїм шанувальникам. Артист оголосив, що записав новий альбом – після майже 40-річної перерви.

Про це повідомляється на офіційному сайті Чака Беррі.

Альбом вийде в 2017-му році та матиме назву "Чак". Беррі присвячує його "своїй коханій дружині Тодді", з якою вони прожили 68 років. "Дорогенькі мої, я старішаю! Я довго працював над цим альбомом. Тепер я можу піти на спочинок!", - сказав Беррі.

Альбом був записаний на декількох студіях Сент-Луїса, і участь у його записі взяли діти виконавця: Чарльз Беррі-молодший (гітара) і Інгрід Беррі (гармоніка).

Також задіяний Джиммі Марсала, який був басистом Беррі впродовж 40 років, Роберт Лор (фортепіано) та ударник Кіт Робінсон, із котрим Чак останні 20 років грав у сент-луїському клубі "Blueberry Hill".

Як відомо, Чак Беррі входить до Зали слави рок-н-роллу, а журнал "Rolling Stone" у 2004-му проголосив його п’ятим серед сотні найвидатніших артистів усіх часів.

До слова, з ювілеєм Чака Беррі привітали в своїх Twitter рокери Мік Джаггер та Кіт Річардс. 73-річний Мік назвав іменинника своїм натхненням, а Кіт записав для нього відеозвернення.
Помилковий заголовок — 90-hsxybq Xfr <thhs dbgecnbnm fkm,jv yf xtcnm rj[fyjї

20 Жовтня, 13:42

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день інвалідів

Сьогодні іменини святкують:

Анатолій, Анна (Ганна), Григорій, Євстафій, Іван, Йосиф (Йосип, Осип), Фекла