Настільна версія
мова | язык

Навіть з двома дітьми під серцем Бейонсе планує очолювати "Коачелу"

7 Лютого, 21:50

Поділитися:

Артистка не думає сповільнювати творчу активність у зв’язку з вагітністю.

Дружина Джея Зі при надії, проте відкладати виступ на фестивалі «Коачела» у квітні навіть гадки не має. І те, що в день концерту вона буде на третьому триместрі вагітності, її теж не зупиняє.
Джерело повідомило «TMZ», що виконавиця «Single Ladies» не тільки стосовно себе чітко вирішила, вона ще й запросила двох інших гостей приєднатися до себе на сцені. Один із виконавців належить до лейблу чоловіка, інший – представляє ще один рекординг, однак так само близький до матері Блю Айві.
Ця новина дозволить організаторам музичної події зітхнути з полегшенням, оскільки вони були шоковані анонсом артистки. Деякі продюсери навіть виявили сумнів у здатності Бей вийти на сцену, так як у квітні її живіт буде значно округлішим.

«Шоу триватиме. Вона просто займе на сцені величезний стілець Дейва Ґрола», – пожартувало одне з джерел, пригадуючи меблі, які лідер Foo Fighters використовував під час гастролей (у нього була зламана нога), і котрі було створено під натхненням від трону з «Гри престолів».
Бейонсе повідомила про вагітність в Інстаграмі минулої середи, 1 лютого. Вона виклала знімок, для якого позувала перед купою квітів і притримувала свій живіт.
Помилковий заголовок — Yfdsnm p ldjvf lsnmvb gsl cthwtv <tqjyct gkfye' jxjk.dfnb @Rjfxtke@

7 Лютого, 21:50

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Афанасій, Опанас, Федір, Пилип (Філіп)