Настільна версія
мова | язык

Німеччина обрала свою представницю на "Євробачення"

10 Лютого, 19:58

Поділитися:


У пошуках магічної формули для "Євробачення" Німеччина знову переосмислює процес відбору - і ставить на співачку, яку вже називають "Німецькою Аделлю".

Йдеться про найкращу співачку або найкращу пісню? Як виявилося, і про те, і про інше. Це стало зрозуміло під час тригодинного марафону німецького національного фіналу конкурсу, що транслювався в прямому ефірі з Кельна в четвер, 9 лютого.

З самого початку переможниця Ізабелла Левіна Луін (Isabella Levina Lueen) була явним фаворитом серед п'яти учасників. Нині вона здобуває ступінь магістра в галузі управління та розвитку музичного мистецтва в Лондоні, а свою першу вокальну освіту отримала у дев'ять років і виступала в дитячих мюзиклах. Левіна не вперше виграє конкурс, вона часто виступає в клубах - її зрілість та досвід були очевидні у всіх трьох піснях, які вона виконувала.

Організатори сподіваються, що Німеччина потрапить принаймні в першу десятку у фіналі конкурсу "Євробачення", що пройде 13 травня в Києві. Спершу претендентів на виступ від Німеччини було дві тисячі, але в січні їх кількість зменшилася до 33, а потім до п'яти, які і змагалися за честь представляти країну. Ці п'ять конкурсантів - Феліція Лу Kурбіс (Felicia Lu Kurbis), Йозефін Буолар (Yosefin Buohler), Гелене Ніссен (Helene Nissen), Аксель Файґе (Axel Feige) та Ізабелла Левіна Луін виконали кавер-версії пісень. Після першого туру голосування загальнонаціональної телевізійної аудиторії їх кількість скоротилася до трьох - Гелене, Акселя та Ізабелли.

У другому турі всі троє співали пісню, спеціально написану для цього заходу, "Wildfire" норвезького композитора Маріта Ларсена (Marit Larsen). Після чергового раунду голосування залишилося лише двоє фіналістів - Аксель і Левіна, які виконали нову пісню "Perfect Life" американської композиторки Лінді Роббінсонс (Lindy Robbins). В третьому та четвертому раундах глядачі обрали пісню і переможця.

Чому "Євробачення" є німецькою національною травмою?

В останні два роки голосування на конкурсі закінчувалося для Німеччини катастрофічно: в 2015 році вона посіла останнє місце у Відні, а в 2016 році - у Стокгольмі. На цей раз німецький національний фінал був відкритий для загальноєвропейського опитування громадської думки, щоб місцеві глядачі бачили, хто з конкурсантів здатен захопити увесь континент.

Поклалися чи ні німці на власне судження в голосуванні, але ця тактика, здається, показала, що необхідно враховувати два фактори: особистий смак та очікувані шанси на успіх. По суті, європейці поділили свої голоси між Акселем та Ізабеллою, але в той час як виступ Акселя ставав сильнішим з кожним раундом, Ізабелла впевнено отримувала овації протягом всього вечора.
Помилковий заголовок — Ysvtxxbyf j,hfkf cdj. ghtlcnfdybw. yf @"dhj,fxtyyz@
10 Лютого, 19:58

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день молоді

Сьогодні іменини святкують:

Аполлоній, Валентин, Герман, Іван, Лука, Максим