Настільна версія
мова | язык

Гурт The Hardkiss презентує україномовний трек "Антарктида" – історію про невідворотність долі

22 Лютого, 21:07

Поділитися:

Про нову пісню розповідає фронтвумен команди Юлія Саніна.

"Антарктида одразу народилася українською мовою. Цьому я дуже рада, бо ненавиджу навмисне перекладати – втрачається уся невимушеність. Спочатку приспів був зовсім інший, але ми вирішили зробити пісню не сумною, а потужною, тому приспів вийшов інструментальний з кількома вокальними фразами".

"Мені подобається використовувани небуденні слова типу "стрілися" замість "зустрілися", змінювати наголоси, акценти - я так граюся з мовою. Мене не лякає, що не всі одразу зрозуміють слова. Не
засмучуйтесь - ми обов’язково вивісимо текст в інтернеті"

"Ця пісня про природний магнетизм, про невідворотність подій, про те, як кохати людину, яка байдужа до тебе. Про те, що, яка б велична не була Антарктида, вона тане і стає вразливою. Антарктида - це образ жінки, що готова на все, аби бути з коханим хоча б мить. Відчуття, коли летиш на вогонь, знаючи, що він погубить".

Вже у березні гурт вирушить у другу частину Perfection Tour, який складається з 35 концертів. У травні у рамках туру гурт завітає до Європи – концерти The Hardkiss пройдуть у Будапешті, Брно,  Братиславі, Празі, Кракові та Варшаві.
Помилковий заголовок — Uehn Еру Рфквлшыы ghtptyne' erhfїyjvjdybq nhtr @Fynfhrnblf@ – scnjhs. ghj ytdsldjhjnyscnm ljks
22 Лютого, 21:07

Поділитися:

Пре-служба

Теги: Hardkiss, Антарктида, пісня