Настільна версія
мова | язык

Кобзон закликав бойкотувати "Євробачення-2017"

1 Березня, 21:45

Поділитися:

Російський співак і депутат Держдуми Йосип Кобзон вважає, що Росія має відмовитися від участі у цьогорічному пісенного конкурсу "Євробачення", який пройде в Києві.

Таким чином він підтримав заклик іншого депутата Віталія Мілонова про ігнорування музичного дійства.

"Я згоден з тим, щоб ми не брали участь в "Євробаченні", щоб не давати можливість русофобствувати в Україні", - сказав Кобзон.

До слова, напередодні депутат-гомофоб Віталій Мілонов закликав генерального директора "Першого каналу" Костянтина Ернста не транслювати "Євробачення-2017".

"Участь наших артистів на даному конкурсі неприпустима ні в якому вигляді. Неможливо уявити, щоб радянські громадяни в 1943-му році вирушили б на умовний музичний конкурс "Рейхобачення"!" - сказав Мілонов.
"Зараз, приходячи на конкурс, ми повинні будемо вітати організаторів конкурсу, а у них руки по лікоть в крові", - додав пафосно він.

Проти того, аби Росія брала цього року участь в конкурсі вже виступав і співак, прихильник анексії Криму Олег Газманов. Чолов'яга упевнений, що організатори Євробачення "прогнулися під Україну".

"Нашим артистам забороняють в'їжджати в країну, де проводять конкурс. Я вважаю, це геноцид наших артистів. Сам факт того, що сотні наших артистів оголошені нев'їзними на Україну, це нонсенс", - сказав він.

"Треба публічно грюкнути дверима (і сказати):" Хлопці, досить!" - додав Газманов. Нагадаємо, раніше й Філіп Кіркоров фактично виступив проти того, аби Росія брала участь в "Євробаченні-2017".
Помилковий заголовок — Rj,pjy pfrkbrfd ,jqrjnedfnb @"dhj,fxtyyz-2017@

1 Березня, 21:45

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антонін, Валерія (Калерія), Клавдій, Мавр, Марія, Папій, Федот