Настільна версія
мова | язык

Гурт DZIDZIO зняв кліп про нелегальний бізнес в Україні

14 Березня, 23:56

Поділитися:

В основі відео на нову пісню “Банда-Банда” лежить реальна життєва історія. 

Для Дзідзя ця історія близька, оскільки Новояворівськ, звідки він є родом, знаходиться на кордоні з Польщею. А українці з прикордонних зон, часто не маючи вибору, змушені шукати заробітку шляхом нелегальної торгівлі в сусідніх країнах.

“Це болюча правда життя, про те, як люди намагаються заробляти, дати собі раду. Ми спеціально написали пісню “Банда-Банда”, щоб молодь задумалася, зрозуміла, що треба вчитися, а не займатися дурницями”. - розповідає Дзідзьо.

За сюжетом “двієчники” - Грубий і Худий, вирішили закинути навчання і зайнятися контрабандою. Їхній однокласник Очкарік, який весь час потерпав від своїх однолітків, обрав зовсім інший шлях. Багато років мине, перш ніж життя подарує їм ще одну зустріч – і тоді стане остаточно зрозуміло, хто з них зробив правильний вибір!

Режисером кліпу став Володимир Шурубура, який працює разом із гуртом DZIDZIO вже багато років.
Зйомки кліпу тривали дві доби! Серед локацій, які можна побачити у кліпі - справжня військова частина та загальноосвітня школа Києва. До зйомок не залучали професійних акторів. Троє головних героїв цієї історії - Грубий (Володя Карковський), Худий (Діма Варварук) та Очкарік (Олег Кудя) - це друзі і прихильники гурту DZIDZIO. Хлопці мали перший досвід у зйомках, але на думку режисера та всієї команди максимально справились із завданням.
Крім того, під час зйомок кліпу було задіяно більше ніж 100 акторів масових сцен, серед яких - діти і дорослі.
Помилковий заголовок — Uehn ВЯШВЯШЩ pyzd rksg ghj ytktufkmybq ,spytc d Erhfїys
14 Березня, 23:56

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Анна (Ганна), Макар