Настільна версія
мова | язык

"Ви що подуріли?" - письменник відреагував на гонорар Джамали

5 Травня, 23:09

Поділитися:

Письменник Юрій Винничук відреагував на інформацію про гонорари Джамали і Руслани, які вони отримають за виступи в інтервальних актах міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017.

"Ви що подуріли? На книжках пройдисвіти економлять, а на естраду - гуляй, Вася. А що, коли Джамалі заплатити не 986 тисяч гривень, а, скажімо, 286 тисяч гривень. Вона відмовиться виступати? В країні війна, медицина жебрацька. Але гонорари і платня окремих небожителів зашкалюють. Узагалі не розумію, навіщо платити за виступ колишнім лауреатам Євробачення. Не хочуть виступати безкоштовно - не треба. Інша справа, коли є спеціальні гості із закордону. Це б я ще зрозумів", - пише Юрій Винничук на сторінці у Facebook.

Джамалі за шоу-номер заплатять 985 500 грн. Руслана отримає майже втричі менше - 393 652 грн. Такі дані вказані на сайті держзакупівель ProZorro.

Співачка і тренер проекту "Голос країни-7" Джамала на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017 виступить двічі. Спочатку у першому півфіналі 9 травня. Потім у гранд-фіналі 13 травня.
Помилковий заголовок — @Db oj gjlehskb&@ - gbcmvtyybr dslhtfuedfd yf ujyjhfh L;fvfkb

5 Травня, 23:09

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антон (Антоній), Валентин, Василь, Єремій, Інокентій, Лука (Лук'ян), Марфа (Марта), Сидір, Уляна, Фелікс