Настільна версія
мова | язык

Найпростіший секрет довголіття

10 Травня, 22:59

Поділитися:

У цій статті відкрию вам найпростіший секрет довголіття. Ви з ним зустрічаєтеся кожен день по багато разів!

Цей секрет описав ще Авіценна у своїх рецептах довголіття. Він вважав одним із суттєвих чинників старіння «всихання організму». З цим погоджується і сучасна наука – з віком кількість води в організмі скорочується.

Це призводить до загущення крові і лімфи, до зниження еластичності шкіри, м'язів, головного болю, болю в суглобах і так далі. Так що ж робити? Відповідь проста – зволожувати організм, насичувати його вологою, тобто пити воду. Але коли, як і яку?

Ви знаєте, що вода – основа нашого організму. І вода при цьому – носій інформації та енергії. Для передачі енергії в тілі також необхідна велика кількість води. Багато енергетичні практики, зокрема, тета-хилинг, можливі тільки при достатній кількості води в організмі.

І головне – вода записує будь-яку інформацію, і погану і добру. Лаєтеся біля неї – запише негатив, музику хорошу даєте послухати чи говорите їй слова любові – водичка запише позитив.

А для здоров'я корисна тільки позитивно заряджена вода!

Йоги радять пити воду вранці, тільки не холодну, а тепло-гарячу, градусів близько 40.

Пийте стільки, скільки зможете – 1 склянка, 2, 3...

Тільки завжди починайте поступово.

Якщо воду ніколи раніше не пили з ранку і взагалі мало п'єте – почніть з пари ковтків і поступово, день за днем збільшуйте дозу.

Чому корисна саме вода такої температури? Її ще називають «швидкою водою»? 
До речі, ви знаєте, де в організмі відбувається всмоктування води? Багато мені чомусь відповідають, що в шлунку.

У шлунку відбувається травний процес, а вода всмоктується в тонкому кишечнику. Швидка вода – значить вона швидко туди потрапляє, саме в тонкий кишечник!

Якщо ви коли-небудь цікавилися будовою нашого шлунку, то бачили такі картинки (дивіться малюнок вгорі статті). По краю шлунка йде жолобок для прямого проходу через шлунок, без затримки.

Що може йти напряму, що не вимагає перетравлення?

Тільки вода! Ні чай, ні кава, ніякі трав'яні настої, узвари! Для їх розщеплення вже потрібні травні ферменти.

А чому тепла?

А холодну шлунок не пропустить безпосередньо, буде підігрівати.

А китайці вважають, що підігрів води та іншої їжі в шлунку відбувається за рахунок енергії нирок, тому категорично не раджу їсти і пити холодну їжу.

Бо як енергію нирок потрібно берегти і примножувати, а не витрачати даремно.

І ще один важливий момент. У шлунку в момент надходження води не повинен йти травний процес! Інакше всю воду мудрий організм направить на розбавлення травних ферментів, а не пропустить в кишечник!

Отже, тільки вода, тільки тепла і натщесерце! Ось три умови прийому швидкої води. І не забудьте сказати їй слова любові і подяки.

І що ж ви отримаєте в результаті?

Вода надійде безпосередньо в околоклеточний простір, а не всередину клітини (а саме внутрішньоклітинна вода - це набряки). А межклеточная вода – це розрідження крові і лімфи, зниження цукру і холестерину.

Заповнюється дефіцит води, який накопичився вночі — адже процеси в організмі йшли, а надходження води не було. А деякі ще і пітніють вночі!

Вода з ранку натщесерце змиває токсини, залишки неперетравленої їжі зі стінок шлунково-кишкового тракту, сприяє випорожненню товстого кишечника.

Готує ШКТ до роботи. Через півгодини можна буде поснідати.

А правильна робота шлунково-кишкового тракту — запорука засвоєння всіх поживних речовин і довгого здорового життя. Ось вам і секрет довголіття!

Згідно тибетської медицини, вода благотворно впливає на нервову систему — дозволяє зняти стрес (є відомий рецепт — після стресової ситуації випити маленькими ковтками склянку гарячої води — і вам відразу ж стане істотно легше, і організм "розчинить" стрес без шкоди для себе), зменшити тривогу і депресію.

І ще зверніть увагу, що у тих, хто з ранку п'є гарячу воду, дуже мало зморшок!

Я обговорювала це питання з багатьма знайомими косметологами, і всі вони підтверджують цю гіпотезу.

Причому говорять, що як тільки жінки помічають, наскільки краще стає їх шкіра, багато починають пити не 1 стакан води з ранку, а 2 або 3. І ефект посилюється.

Коли пити воду? Краще всього з 5 до 7 ранку і ввечері перед сном.

Хоча пити або ні перед сном - вирішувати вам. Якщо ви ніколи не п'єте на ніч, боячись набряків або нічних походів в туалет - то починати потрібно також поступово, привчаючи свій організм потроху.

Але головне — пийте вранці! Можна трохи підкислити воду лимонним соком.

Але ні чай, ні компот, ніяка інша рідина воду не замінять.
Помилковий заголовок — Yfqghjcnsibq ctrhtn ljdujksnnz

10 Травня, 22:59

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків