Настільна версія
мова | язык

Співачка Marietta Ways розповіла про те, як "перейшла дорогу" Віталію Козловському

29 Травня, 21:44

Поділитися:

Українська співачка презентує пісню про почуття до близької людини.

Українська виконавиця Marietta Ways сама того не відаючи, "перейшла дорогу" Віталію Козловському, виконавши пісню, на яку раніше "поклав око" співак. Відразу після завершення конкурсу Євробачення в Києві співак збирався зустрітися з автором цієї композиції, щоб обговорити всі деталі, але його випередили.

"Не хочу, щоб всі думали, що я відібрала цю пісню у Віталіка, я не така людина. Так, спочатку її пропонували Козловському, але я купила її раніше, це абсолютно нормальна практика в шоу-бізнесі", – розповідає Marietta.
Пісню "Мамо" написав український співак і композитор Захар Клименко, який працює з багатьма іменитими артистами. "Спочатку пісня зовсім не була схожа на те, якою є зараз: вона була чоловічою і аранжування у неї звучала інакше. Але коли я її почула, у мене в голові відразу склалася картинка, який вона повинна вигляд мати. Зараз вона звучить саме так, як я хотіла. У неї фірмове звучання, місцями американське з африканськими мотивами. Загалом, вийшло щось в стилі "Тропікал-хаус", – говорить Marietta.

Завдяки назві пісні практично відразу відпало питання, кому її присвятити. "Звичайно, я присвятила її своїй мамі. Як будь-яка мама, моя завжди за мене переживає і підтримує у важких ситуаціях, а я намагаюся її не розчаровувати. Цінуйте своїх мам і робіть для них якомога більше хороших вчинків!" – Резюмувала співачка.
В кінці минулого року Marietta Ways презентувала кліп на пісню "Не відпускаю", в якому знявся старший син Ірини Білик – Гліб Оверчук.
Помилковий заголовок — Cgsdfxrf Ьфкшуееф Цфны hjpgjdskf ghj nt? zr @gthtqikf ljhjue@ Dsnfks. Rjpkjdcmrjve
29 Травня, 21:44

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антон, Євген, Марія, Марін, Мелетій, Олексій