Настільна версія
мова | язык

Лобода випустила відео про те, як її охоронець вбив журналіста

14 Червня, 20:22

Поділитися:

Співачка Світлана Лобода презентувала кліп на пісню "Случайная", в якому її охоронець виходить з тюрми, де відсидів за вбивство журналіста каналу "3+3".

Кліп опубліковано на youtube-каналі Лободи, повідмляє Depo.ua.

За сюжетом (режисером стала продюсер співачки Нателла Крапівіна), в новинах повідомляють про те, що на волю з тюрми виходить охоронець Лободи, який кілька років тому, захищаючи співачку, вбив журналіста телеканалу "3+3".
Потім показано події, які передували цьому.

Нагадаємо, за версією телеканалу 1+1, у неділю, 5 березня, під час зйомок будинку Світлани Лободи, на їхню знімальну групу телеканалу зі зброєю напали охоронці співачки.

Автомобіль знімальної групи "Українських сенсацій" був заблокований двома машинами охорони співачки, у одній з яких був чоловік зі зброєю. Демонструючи пістолет і молоток, троє охоронців погрожували прострілити коліно водієві телеканалу 1+1, після чого насильно відібрали усі записуючі відеоприлади, а саме відеокамеру та машинний відеореєстратор.

Після скандалу навколо співачки Світлани Лободи, охоронці якої, за ствердженням журналістів, напали на них зі зброєю, журналістці телеканалу "1+1" Наталі Борз почали надходити повідомлення із погрозами: "Рамзан таких відстрілює. Я передам йому твоє фото". Про це журналістка повідомила на своїй сторінці у "Фейсбуці", додавши скріншоти повідомлень, які надходять з акаунту, що може належати продюсеру Лободи Нателлі Крапівіной.

"У мене складається враження, що від статусу своєї "зірковості" деякі особистості просто втратили ґрунт під ногами. Сприймаючи себе зірками й богами в одній особі, вважають, що можуть робити все що завгодно та залишатися безкарними", − коментує Олександр Дубінський, продюсер департаменту журналістських розслідувань 1+1 медіа.

На місце інциденту журналісти викликали поліцію, яка зафіксувала заяву знімальної групи телеканалу 1+1 про перешкоджання журналістській діяльності, а також зафіксувала факт пограбування та пообіцяла притягнути винних до відповідальності.

"Дії охоронців співачки підпадають під ст. 171 Кримінального Кодексу України про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, адже наша знімальна група займалася підготовкою матеріалів власного розслідування, тобто безпосередньо виконувала свої професійні обов'язки, під час яких мала право здійснювати письмові, аудіо- та відеозаписи із застосуванням необхідних технічних засобів", − зазначає Тетяна Смирнова, директор з юридичних питань 1+1 медіа.

У прес-службі співачки називають звинувачення "повною нісенітницею і брехнею від першого до останнього слова".

"У приватному будинку Світлани Лободи, крім матері і шестирічної дочки, яка була дуже налякана тим, що сталося, знаходився тільки помічник співачки, який зробив зауваження групі людей, які намагалася проникнути на територію будинку і пізніше назвали себе журналістами. Він відразу ж викликав охорону і поліцію і по прибуттю патруля дав свідчення. Ніякого впливу крім усних зауважень помічника артистки, якої не було вдома, на знімальну групу не було. У будинку є камери зовнішнього спостереження і весь інцидент зафіксований. При необхідності ми готові надати їх відповідним службам. Заяви керівника знімальної групи є абсолютно брехливими і коментувати їх не має ніякого сенсу.Більш того, вони порушують закон України про персональні дані і з цього приводу будуть вжиті заходи відповідно до Закону", - йдется у заяві.
Помилковий заголовок — Kj,jlf dbgecnbkf dsltj ghj nt? zr її j[jhjytwm d,bd ;ehyfkscnf
14 Червня, 20:22

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Аполлоній, Дорофей, Ігор, Костянтин, Леонід, Маркіян, Федір