Настільна версія
мова | язык

Латвія заборонила використання тварин у цирках

16 Червня, 21:04

Поділитися:

Латвійський Сейм в остаточному читанні затвердив поправки, які забороняють використовувати у циркових виставах тварин, навіть народжених у неволі.

Латвія заборонила використання тварин у цирках. Таке рішення було прийнято попри те, що комісія при Міністерстві землеробства схвалила інше формулювання, повідомляє латвійське видання DELFI.

Розглядаючи зміни в законі про захист тварин в остаточному читанні, парламент більшістю голосів не підтримав пропозицію відповідальної комісії дозволити використовувати в цирку тварин зі спеціально складеного списку.

Таким чином, Сейм не змінював схвалену у першому читанні редакцію поправок, які забороняють використовувати в цирку будь-яких диких тварин, в тому числі народжених у неволі.

Раніше відповідні поправки до законопроекту про захист тварин були підготовлені Міністерством землеробства під тиском латвійських захисників тварин, йдеться на LSM.LV

11 травня під будівлею Сейму латвійці влаштували 2 пікети – за і проти використання тварин у цирках.

Ідею цирку без тварин тоді підтримала і директорка Ризького цирку Інара Кехре, зазначивши, що тварини – не єдине, що може привернути увагу аудиторії, так чи інакше установа відмовилася б від них. Негативно рішення Сейму сприйняв власник латвійського цирку-шапіто Леонід Фролов.
За його словами, заборона на використання тварин призведе до краху циркового мистецтва, адже на акробатах і фокусниках, на його думку, бізнес не зробиш.
Помилковий заголовок — Kfndsz pf,jhjybkf dbrjhbcnfyyz ndfhby e wbhrf[

16 Червня, 21:04

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників прокуратури

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Сьогодні іменини святкують:

Алфей, Платон, Роман