Настільна версія
мова | язык

Джамала про заборону для артистів: Правильно, коли ти живеш за законом

7 Липня, 21:29

Поділитися:

Переможниця "Євробачення-2016" співачка Джамала прокоментувала зареєстрований нещодавно у Верховній Раді законопроект, що передбачає заборону українським артистам виступати на території Росії і навпаки.

Артистка підтримала ідею, що усі мають жити за законом і відповідати за свої вчинки – а саме, за незаконний перетин кордону анексованого Криму.

"Мені здається, що тут не можна дуже різко відокремлювати це питання. Ми не можемо бути проти всіх росіян і дивитися на всіх під одним кутом. Так, є закон (я не знаю, як він правильно звучить) про незаконний перетин адмінкордону з Кримом, в результаті чого цю людину потім не впускають на територію України. Зрозуміло, що такий перетин - неправильний і порушує закон".

"Ми знаємо, що багато виконавців через недотримання закону не мають можливості виступати тут. Я вважаю, що це правильно, хоча комусь може моя така позиція не подобається. Правильно, коли ти живеш за законом", - зауважила співачка.

Вона додала, що "хотіла б бачити в Україні російських виконавців, але тільки тих, хто поділяє позицію українського народу".

Нагадаємо, нещодавно низка народних депутатів запропонували законопроект, який заборонятиме українським артистам виступати в Росії, в анексованому Криму та окупованих територіях Донецької та Луганської областей.
Помилковий заголовок — L;fvfkf ghj pf,jhjye lkz fhnbcnsd^ Ghfdbkmyj? rjkb nb ;bdti pf pfrjyjv

7 Липня, 21:29

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День працівників прокуратури

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Сьогодні іменини святкують:

Алфей, Платон, Роман