Настільна версія
мова | язык

Руслана почала експедицію, присвячену збереженню пралісів, в Карпатах

10 Липня, 21:56

Поділитися:

Руслана піднялася на вершини та пірнула в гірське озеро.

Українська Амазонка Руслана вражає своєю формою, масштабними музичними та соціальними проектами.

На своїх сторінках у соціальних мережах RuslanaOfficial Facebook та Instagram, Руслана поділилася наступним:
«Друзі, я починаю експедицію на “вершину світу”, в Карпати! Свій найбільший екстрим в горах на Буковелі присвячую збереженню карпатських пралісів.
В ніч на Івана Купала, з 6 на 7 липня, я пішла в гори з командою екстремалів, щоб, за древнім міфом, знайти квітку папороті. Ми піднялися на малий горганський хребет, де на висоті 1900 м, під час сходу сонця, пролунав карпатський спів у моєму виконанні. Це екзотична манера голосу та пластики тіла, мова гір, якою співали колись наші предки.
А в суботу, 8 липня, я пірнала в гірське озеро Молодості, де на глибині 17 метрів на мене чекала темрява та найзимніша температура води.
Ми будемо робили стрім на моїй сторінці Facebook під час початку сходження, о 00:00, та в кінці, на світанку.
Крім цього, на моєму каналі YouTube ви зможете насолодитись неймовірними кадрами, знятими в горах з квадрокоптеру та камер двох сміливих операторів, які будуть зі мною в експедиції.
Я і не уявляла собі, які випробування на нас чекають у нічному лісі, в скелях, вздовж гірської річки вночі та на сході сонця! Проте ці “ініціації” в екстремальних умовах заряджають мій голос і тіло для мого нового шоу, яке я покажу вам найближчим часом»

Тож, кожен міг спостерігати за неймовірними та екстремальними подіями під час експедиції Руслани на її офіційній сторінці www.facebook.com/ruslana.official А також побачити всю красу українських пралісів та гірські краєвиди.
Помилковий заголовок — Heckfyf gjxfkf trcgtlbws.? ghbcdzxtye p,tht;tyy. ghfkscsd? d Rfhgfnf[

10 Липня, 21:56

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Аксен, Аврамій, Кирило, Мефодій, Михайло, Федір