Настільна версія
мова | язык

Життя після Пітта: Джолі збирається завести нову сім'ю

24 Липня, 21:06

Поділитися:

Відома голлівудська актриса Анджеліна Джолі завела новий роман і замислюється про сьому дитину.

Так, Джолі почала з'являтися на публіці в компанії сексуального незнайомця. Його ім'я поки невідомо, проте джерела повідомляють, що у пари все серйозно. Більш того, вони стверджують, що Джолі замислюється про сьому дитину, батьком якої стане саме цей таємничий незнайомець. Однак актриса не збирається усиновляти дитину - вона хоче звернутися до послуг сурогатної матері.

Інсайдери також повідомляють, що після того, як шлюб Анджеліни зруйнувався, вона думала, що більше не захоче дітей, але, здається, знайшла людину, яка гідна ролі батька її дитини.
"Енджі дуже серйозно ставиться до цього хлопця, до того ж заради неї він розлучився з дружиною", - додають джерела.

Все, що відомо про нового коханого актриси: йому близько 50 років, він близькосхідного походження і закінчив Оксфорд. Коли вони з Анджеліною познайомилися, обидва були одружені, і, на відміну від актриси, яка твердо вирішила піти від Пітта, дружина її нового обранця не давала йому розлучення.

Як повідомляв "Обозреватель", пара, яка почала стосунки в 2005 році і одружилася в 2014 році, оголосила про розлучення у вересні 2016 року. Ініціатором розлучення стала Джолі.
Помилковий заголовок — :bnnz gsckz Gsnnf^ L;jks p,bhf'nmcz pfdtcnb yjde csvэ.

24 Липня, 21:06

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Трійця

Сьогодні іменини святкують:

Алфій, Еразм, Сидір, Купріян, Онисим, Таїсія