Настільна версія
мова | язык

"Сонцезалежна" Наталка Карпа знялася оголеною у ванні у новому кліпі

3 Серпня, 14:39

Поділитися:

Артистка представила відео на композицію "Вірна".

Українська співачка Наталка Карпа, яка зняла свого чоловіка-героя АТО у романтичному кліпі, представила відео на пісню "Вірна".

Спільний із діджеєм Glova трек співачка екранізувала на березі Індійського океану на Шрі-Ланці. Режисером відео став Лесь Панчишин, який раніше робив для Карпи відео на трек "Плюс один".

"Півроку ми працювали над треком і відеокліпом і от, нарешті, можемо представити найекзотичнішу відеороботу за всю історію Наталки Карпи. У пісні "Вірна" є слова "залежна і вільна, але завжди вірна я". Це вірність своїм поглядам, принципам та й врешті-решт вірність "своїм" людям і своїм внутрішнім обіцянкам", - поділилася історією створення кліпу "Вірна" Наталка Карпа.

Режисер відеороботи Лесь Панчишин знайшов і відзняв десятки знаків кохання на узбережжі Індійського океану.

Героями кліпу стали місцеві жителі, яких команда зустрічала під час подорожі островом. Вони ділились своїми емоціями щодо таких цінностей як: "кохання", "вірність" і "щастя".

Особливе місце в кліпі посідає природа Шрі-Ланки, її флора та фауна. Та найефектніші кадри могли і не потрапити у кінцеве відео. Під час знімань дроном він випадково зачепився за ліани у джунглях і знімальній групі довелось провести не одну годину в його пошуках. Все ж місія була виконана і атмосферні кадри узбережжя Індійського океану таки стали окрасою нового відео. 
Помилковий заголовок — @Cjywtpfkt;yf@ Yfnfkrf Rfhgf pyzkfcz jujktyj. e dfyys e yjdjve rksgs
3 Серпня, 14:39

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Кирило, Панкрат, Олександр, Федір