Настільна версія
мова | язык

Прокуратура завела справу на Scooter за вояж до Криму

5 Серпня, 12:47

Поділитися:

Розміщена у Києві прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальну справу проти німецького гурту Scooter. Музикантам загрожує до 8 років позбавлення волі за концерт на анексованому півострові.

Проти Scooter відкрито кримінальне провадження за статтею 332-1 "Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї", повідомляє "Громадське радіо" з посиланням на прокуратуру АРК.

Відомості про вояж Scooter до Криму були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань після того, як у прокуратуру звернувся один із народних депутатів України і заявив, що музиканти скоїли злочин.

"Такі протиправні дії представників іноземних держав і всесвітньо відомих осіб, які можуть прямо або побічно впливати на думку своїх шанувальників, перешкоджають зусиллям України щодо відновлення її територіальної цілісності, завдають шкоди національним інтересам нашої суверенної і незалежної держави", - зазначили у прокуратурі.
У відомстві наголосили, що музикантів Scooter попереджали про відповідальність, яка може настати в разі нехтування нормами українського законодавства.

Нагадаємо, 4-го серпня німецька група Scooter прилетіла до окупованого Криму попри критику на батьківщині.

А фронтмен колективу Ейч Пі Бакстер запевнив, що вони з колегами й гадки не мали, що вв’язуються в політичний конфлікт, мовляв, виступають вони і в Україні, і в Росії.
Помилковий заголовок — Ghjrehfnehf pfdtkf cghfde yf Ысщщеук pf djz; lj Rhbve

5 Серпня, 12:47

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день дурних запитань

Сьогодні іменини святкують:

Йосиф (Йосип, Осип), Максим, Микита, Степан (Стефан), Федот