Настільна версія
мова | язык

В Одесі знову скасували "свято" Лободи

16 Серпня, 22:26

Поділитися:

Не щастить співачці Світлані Лободі з концертами в Одесі: вже другий виступ артистки скасовано.

Щоправда, цього разу організатори шоу Лободи у місті на берегу Чорного моря вирішили відмовити від концерту превентивно, не чекаючи, коли місцеві актівісти знову прийдуть зривати захід, як це було в травні цього року у тій же Одесі.

Про те, що 3-го вересня Свєта так і не заспіває в Одесі повідомив організатор концерту Артем Вознюк у своєму Facebook.

"3-го вересня нам всім хотілося зробити свято і провести концерт Світлани Лободи на стадіоні Чорноморець. Саме свято, концерт артистки, яку люблять дуже багато жителів нашого великого міста. Люблю її і я за неймовірну працьовитість і за її талант, за те, що вона домоглася всього своєю працею", - почав з дифірамбів артистці Вознюк.

Та почути Лободу ані йому, ані іншим одеситам так і не доведеться.

"На жаль практично з моменту початку рекламної кампанії стали надходити прямі погрози влаштувати безлади і звезти в Одесу групи іногородніх для вчинення протиправних дій стосовно жителів і гостей міста. Ці люди називають себе патріотами і активістами", - додав організатор концерту.

"Якщо патріотизм проявляється в киданні петард і димових шашок під ноги жінок і дітей, які прийшли на концерт, як це було біля клубу Ібіца, якщо патріотизм чоловіків проявляється в боротьбі з дівчиною, артисткою, на концерти якої ходять десятки тисяч людей, то це виглядає дуже дивним. М'яко кажучи. Я скоріше назвав би це шантажем і свавіллям", - написав Вознюк.

Тож зрештою було вирішено взагалі скасувати концерт.

"Безумовно, в цій обстановці погроз заворушень, а значить небезпеки для одеситів, розуміючи стурбованість губернатора і глави поліції Одеської області, ми змушені скасувати це свято. Уви, тисячу разів на жаль", - наголосив організатор.
Нагадаємо, в травні цього року концерт Лободи в Одесі зірвали за допомогою петард и димових шашок.

А проти вересневого шоу Свєти уже публічно виступав губернатор Одещини.
Помилковий заголовок — D Jltcs pyjde crfcedfkb @cdznj@ Kj,jlb

16 Серпня, 22:26

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день контрацепції

Європейський день мов

Сьогодні іменини святкують:

Валеріан, Ілля, Корнилій (Корній), Леонтій, Лук'ян, Петро, Юліан