Настільна версія
мова | язык

Фільм "Червоний" зібрав близько 1,5 мільйона гривень за перший вікенд

28 Серпня, 21:57

Поділитися:

Головний герой фільму - боєць УПА Данило Червоний, який потрапляє в один з сталінських таборів і очолює там повстання політв'язнів.

Фільм "Червоний" режисера Зази Буадзе зібрав 1 млн 465 тис. грн за перший вікенд прокату. Бюджет картини становить 20 млн грн, з яких половина - державне фінансування. Про це повідомив голова Держкіно Пилип Іллєнко у своєму Facebook. "Червоний" - екранізація однойменного роману популярного письменника Андрія Кокотюхи, який виступив автором сценарію. Роман складається з трьох частин і фільм є адаптацією однієї з них. 

Головний герой фільму - боєць УПА Данило Червоний, який потрапляє в один з сталінських таборів і очолює там повстання політв'язнів. Надалі планується зняти пріквел до цієї картини - фільм "Червоний. Без лінії фронту" став одним з переможців 10-го пітчингу Держкіно, який пройшов на початку літа цього року. Нагадаємо, що "Червоний" - один з восьми фільмів, поданих на розгляд Оскарівського комітету. Чи буде представляти фільм Україну в "оскарівській" гонці, стане відомо вже 29 серпня.

Помилковий заголовок — Askmv @Xthdjybq@ ps,hfd ,kbpmrj 1?5 vskmqjyf uhbdtym pf gthibq dsrtyl

28 Серпня, 21:57

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Кирило, Панкрат, Олександр, Федір