Настільна версія
мова | язык

Українська ведуча натякнула на вагітність Джамали

5 Вересня, 21:30

Поділитися:

Популярна українська ведуча Ольга Цибульська приписала вагітність Джамалі після її виступу на одному з телевізійних проектів в другому прямому ефірі шоу "Танці з зірками".

Свої відверті припущення вона висловила на сторінці в Instagram. Ведуча вирішила розповісти враження про всіх учасників танцювального проекту та й залишила свій коментар про Джамалу, яка стала гостею ефіру.

"Тільки мені здається, що нашу розкішну Джа не брали крупним планом, тому що .... здається лелека на даху", – заінтригувала мережі Ольга Цибульська.
Джамала на своїй сторінці в Instagram також залишила фото із виступу, провокативно підписавши фото із цитатою із власної пісні: "I believe in you ( я вірю в тебе, – "24"), якщо ти розумієш про що я". Проте що означають ці слова, Джамала не розповіла. Можливо, так співачка висловила підтримку своїм улюбленцям на проекті "Танці з зірками".
До слова, переможниця Євробачення-2016 виконала у другому випуску танцювального шоу пісню "I believe in you", одягнувши білий костюм з "басками" на рівні живота.

Нагадаємо, що під час виступу Джамали у фіналі Євробачення-2017 користувачі мережі також помітили округлий живіт, від чого почали ширитися чутки про ймовірну вагітність зірки. Однак такі чутки у прес-службі Джамали згодом спростували.
Помилковий заголовок — Erhfїycmrf dtlexf yfnzryekf yf dfusnyscnm L;fvfkb

5 Вересня, 21:30

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Сьогодні іменини святкують:

Кирило, Марія, Марфа, Фекла, Олександр