Настільна версія
мова | язык

"Друга ріка" презентує свій найкращий трек

8 Вересня, 10:22

Поділитися:

«ТИ Є Я» – останній сингл гурту перед виходом нової платівки.

Тепер можна сказати із впевненістю, нова платівка гурту «Друга Ріка» буде рок. Новий сингл «ТИ Є Я» – це драйвовий поп-рок з домішками інді. Довгоочікуваний для команди трек отримав навіть дві назви: офіційну, про яку все зрозуміло без додаткових коментарів, і ще одну – «Cu r va».
Curva – в перекладі з іспанської означає «крива», на мові ж гурту – «небездоганна». Це трек про кохання, яке приходить тоді, коли його чекаєш найменше. Емоційний стан без якого, ймовірно, могло б бути і краще, проте від нього ніхто не застрахований.
Валерій Харчишин, фронтмен гурту «Друга Ріка»: «Цього разу все на диво легко. Просто, це — найкраща пісня, яку хто-небудь колись написав. І ми дякуємо, що Боги і музи обрали для неї саме нас. Правда, я не розумію, чому і за що? Мабуть тому, що ТИ Є Я».

Трек «ТИ Є Я», як і попередні сингли «Монстр» та «Ангел», увійдуть до нової платівки гурту — «Піраміда». Реліз першого за три роки лонгплею заплановано на кінець 2017. Незадовго до його виходу «Друга Ріка» відіграє лайви у Данії та Норвегії, а от для українських фанів команда планує акустичне шоу в Київському Freedom вже 30 вересня.
Помилковий заголовок — @Lheuf hsrf@ ghtptyne' cdsq yfqrhfobq nhtr
8 Вересня, 10:22

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День звукорежисера в Україні

Сьогодні іменини святкують:

Денис