Настільна версія
мова | язык

Литва висунула фільм "Іній" про події на Донбасі на премію "Оскар"

12 Вересня, 22:09

Поділитися:

Фільм литовського режисера Шарунаса Бартаса претендуватиме на премію "Оскар" у номінації "Найкращий фільм іноземною мовою".

Фільм литовського режисера Шарунаса Бартаса про події на Донбасі Литва висунула на кінопремію "Оскар". Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Стрічка буде претендувати на нагороду в номінації "Найкращий фільм іноземною мовою".
Картина "Іній" спільного виробництва Литви, Франції, Польщі та України з бюджетом у розмірі $1,4 млн є першим міжнародним кінопроектом про події на Донбасі. Військову журналістку у фільмі грає французька актриса і співачка Ванесса Параді.

Режисер Бартас використовував у стрічці документальні кадри з українськими військовими й журналістами, які працюють у зоні АТО. Зйомки проходили в районі Курахового, Мар'їнки і Красногорівки Донецької області, у Дніпрі, Києві, а також на території Польщі, Литви та Франції.
Фільм вийде в український прокат 5 жовтня.

Від України на премію "Оскар" буде претендувати стрічка Валентина Васяновича "Рівень чорного".
89-та церемонія вручення кінопремії "Оскар" пройшла у Лос-Анджелесі 26 лютого. Лідером за кількістю нагород став мюзикл "Ла-Ла Ленд", який завоював шість "Оскарів". У номінації "Найкращий фільм іноземною мовою" перемогла картина "Комівояжер" іранського режисера Асгара Фархаді.
Помилковий заголовок — Kbndf dbceyekf askmv @Sysq@ ghj gjlsї yf Ljy,fcs yf ghtvs. @Jcrfh@

12 Вересня, 22:09

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день контрацепції

Європейський день мов

Сьогодні іменини святкують:

Валеріан, Ілля, Корнилій (Корній), Леонтій, Лук'ян, Петро, Юліан