Настільна версія
мова | язык

"Неоновий" український гурт став фіналістом в конкурсі талантів США

14 Вересня, 23:19

Поділитися:

Український гурт з унікальним неоновим шоу Light Balance потрапив у фінал  американського шоу талантів America's Got Talent.

Про це учасники гурту поділилися в Facebook.

Раніше, під час кастингів шоу в червні 2017 року учасники гурту просто вразили суддів (Гайді Клум, Мел Бі, Саймон Коувела і Гові Мандел) своїм танцювальним номером в неонових костюмах.

І завдяки одноразовому праву ведучої шоу Тайри Бенкс, яка може натиснути "чарівну кнопку", вона відправила українців одразу в наступний тур – на живі виступи. Вже завдяки своїй наполегливій праці вони змогли впоратись зі всіма ефірами та потрапити у фінал популярного конкурсу.
Журі відзначили Light Balance гучними оплесками стоячи і спільно з голосуванням глядачів їм вдалось дійти майже до кінця шоу.

Ми у фіналі. Дякуємо всім, хто голосував, ми на крок ближче до нашої мрії,
– звернулися учасники гурту до фанів у соцмережі.

Нагадаємо, що учасники Light Balance є командою танцівників із Дніпра. Засновниками проекту став Денис Балдін та Микита Сухенко. Кожний виступ українців розповідає їхню окрему історію за допомогою неонового шоу.Помилковий заголовок — @Ytjyjdbq@ erhfїycmrbq uehn cnfd asyfkscnjv d rjyrehcs nfkfynsd CIF
14 Вересня, 23:19

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Трійця

Сьогодні іменини святкують:

Алфій, Еразм, Сидір, Купріян, Онисим, Таїсія