Настільна версія
мова | язык

Легендарний гурт BRUTTO відсвяткує триріччя всеукраїнським туром

22 Вересня, 16:56

Поділитися:

5 жовтня в Запоріжжі стартує всеукраїнський тур гурту BRUTTO, який прокотиться 23 містами України.

Сергій Міхалок і BRUTTO представлять нову концертну програму на підтримку свого третього альбому "Рокі". Поєднання яскравих пронизливих пісень, нестримної енергії і харизми лідера гурту Міхалка згуртували навколо себе мислячу молоду фан-базу #BRUTTONOSTRA. Фани зможуть не лише вперше почути пісні з нового альбому наживо, але й увірватися в слем під перевірену міць з музичного арсеналу BRUTTO. Найвідданішi прихильники отримають номерні фірмові карти, з якими зможуть безкоштовно відвідувати будь-які концерти колективу на все життя.

#BRUTTONOSTRA – велика і дружна родина! Ми разом долаємо будь-які перешкоди і боремося за нові Перемоги! Будь реалістом – Мрій про неможливе! До зустрічі на концертах! FUCK THE REST, – зазначив Сергій Міхалок.

Новий тур стане символічним для BRUTTO – 1 вересня гурту виповнилося три роки. За цей невеликий термін Сергій Міхалок і його "Бригада Революційного Угару" записали три альбоми, зняли 23 кліпи, дали сотні концертів в Україні, Європі, США і Канаді, тріумфально повернулися в Білорусь і підкорили десятки рок-фестивалі, і серед них – найбільший фестиваль Східної Європи Sziget.


Помилковий заголовок — Ktutylfhybq uehn ИКГЕЕЩ dslcdznre' nhbhsxxz dcterhfїycmrbv nehjv

22 Вересня, 16:56

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День рушника

День видавця та поліграфіста та книгорозповсюджувача

Сьогодні іменини святкують:

Герман, Денис