Настільна версія
мова | язык

"Не проти мати таку проблему": Голлівудська актриса відверто позаздрила українській співачці Lama

12 Жовтня, 13:29

Поділитися:

Зірка серіалу "Всі жінки відьми" прокоментувала випадок з нашою виконавицею у Турції.

Українська співачка Lama привернула увагу світових таблоїдів випадком у аеропорту. Більше того, відома актриса, зірка серіалу "Всі жінки відьми"Алісса Мілано відверто, хоча й по-доброму, позаздрила українській артистці. Фронтвумен відомого гурту Lama Наталя Дзеньків пережила в турецькому аеропорту курйозний випадок. Співробітники паспортного контролю не повірили у паспортний вік українки, оскільки, на їх думку, вона має надто молодий зовнішній вигляд. У співачки могли виникнути серйозні проблеми, якби не туристи, які впізнали в ній українську рок-зірку. Про інцидент написали світові таблоїди Америки, Великобританії, Німеччини, Австралії, Інді ї, Іспанії, Швейцарії, Чехії, Індонезії, Азербайджану та інших країн. Історія набула такого резонансу, що його не оминула увагою й американська зірка.

Відома 44-річна актриса Алісса Мілано, яка зіграла одну з головних ролей у популярному телесеріалі "Всі жінки відьми" зробила репост цієї новини із американського таблоїду Rare America та поділилася з прихильниками своїм враженням на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook. "Я теж не проти мати таку проблему в аеропорту #foreveryoung", - написала Мілано.
Помилковий заголовок — @Yt ghjnb vfnb nfre ghj,ktve@^ Ujkksdelcmrf frnhbcf dsldthnj gjpfplhbkf erhfїycmrsq cgsdfxws Дфьф

12 Жовтня, 13:29

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День Збройних Сил України

Сьогодні іменини святкують:

Григорій, Макар, Митрофан, Олександр, Федір