Настільна версія
мова | язык

Могилевська показала кліп з-за лаштунків телетанців з Монатіком і Камалією

2 Листопада, 18:22

Поділитися:

Переможниця "Танців з зірками" Наталія Могилевська показала ще одну версію свого кліпу на "Я танцевала", зняту за лаштунками телепроекту.

Аранжування пісні зробив суддя танців – співак Діма Монатік. Він, до речі, і в кліпі Наталі знявся разом з іншими зірками.

Бекстейдж відео знімали в перших епізодах шоу, тому в кадрі засвітилися всі учасники: Сергій і Сніжана Бабкін, Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова, Надя Дорофєєва та Євген Кот, Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко, Олександр Скічко та Анна Паламарчук, Камалія та Діма Жук, Оля Полякова та Степан Місюрка, Наталя Холод і Віталій Загоруйко.

"Я вдячна Дімі Монатіку не тільки за пісню, а й за те, що він двічі, всій країні, озвучив найголовніший девіз всієї моєї компанії Talant - "Зроби все, що зможеш, а буде те, що має бути". Цей девіз Діма дізнався ще коли тільки приїхав до Києва і став працювати у нас. Цей девіз допоможе дуже багатьом людям України", - зауважила Могилевська.

"Я завжди кажу: будь тотальний і самовідданий у своїй праці, але будь смиренний і готовий до будь-якого результату. Ти можеш не отримати бажане, тому просто довірся Богу", - додала співачка.

Помилковий заголовок — Vjubktdcmrf gjrfpfkf rksg p-pf kfineyrsd ntktnfywsd p Vjyfnsrjv s Rfvfks'.
2 Листопада, 18:22

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Аксен, Аврамій, Кирило, Мефодій, Михайло, Федір