Настільна версія
мова | язык

Альбом Асії Ахат All-in побореться за премію "Греммі"

14 Листопада, 21:33

Поділитися:

Альбом української скрипальки Асії Ахат подано на музичну нагороду "Греммі" одразу у восьми номінаціях.

Українська скрипалька та співачка Ассія Ахат презентувала в Лос-Анджелесі інструментальний альбом All-in, що у 2017 році подано на здобуття американської музичної премії "Греммі" одразу у восьми номінаціях. Про це повідомляє прес-служба виконавиці.
Результати голосування оголосять наприкінці січня 2018 року.
Музичним продюсером альбому Ахат виступив 16-разовий володар "Греммі" Humberto Gatica, котрий у різні роки працював із Селін Діон, Майклом Джексоном, Андреа Бочеллі, Шер, Мерайєю Кері, Тіною Тернер.

В альбомі 13 композицій, кожна з яких є світовим хітом чи належить до класики сучасної музики. Це композиції гуртів ABBA, Queen, Джексона, Діон, Еріка Клептона, Тоні Брекстон.
"Я багато імпровізувала, навчилася новим прийомам гри на скрипці", – розповіла Ахат.
В Україні новий альбом Ахат презентує наприкінці листопада.
"Не можу сказати, що це музика для обраних, але це якісний продукт, який сподобається музичним гурманам, тим, хто розбирається в інструментальній музиці. Світовим хітам подаровано нове звучання, а мільйони шанувальників цих композицій уже дякують за продовження життя їхніх улюблених пісень", – прокоментувала скрипалька.

Ассія Ахат (справжнє ім'я – Інеса Данилова) народилася 3 червня 1965 року в Києві. Вона почала займатися музикою з п'яти років. Після закінчення Національної музичної академії за класом скрипки стажувалася в Музичній академії в Ніцці й виступала в Німеччині, Франції, Італії. Як солістка Національної філармонії України та перша скрипка струнного квартету жіночого Capris Plus щорічно давала гастролі у Європі.
Помилковий заголовок — Fkm,jv Fcsї F[fn Фдд-шт gj,jhtnmcz pf ghtvs. @Uhtvvs@

14 Листопада, 21:33

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Сьогодні іменини святкують:

Кирило, Марія, Марфа, Фекла, Олександр