Настільна версія
мова | язык

"Партизанка Лорак" таємно виступила в київському Палаці "Україна"

15 Листопада, 19:42

Поділитися:

Ні афіш, ні повідомлень про виступ проросійської співачки українського походження Ані Лорак не було. Був концерт і виступ співачки, який тримали в таємниці до останньої хвилини.

Ну, тепер нехай пишається - побувала в самому лігві ворога, буде про що розповісти росссійским телеканалам і погордитися своїм "мужністю".

А якщо серйозно - українців, які розуміють, що Росія сьогодні - це агресор, через якого щодня гинуть сини України, набагато більше, а Ані Лорак, хоч і українського походження-звичайна вульгарна коллаборантка (сподіваємося, їй пояснять, що означає це слово), якій застять очі зароблені гроші і сумнівна слава на чужій землі.

Сумнівна, тому що при всій її популярності там, її не пробачать тут, на Батьківщині (чи де тепер у неї Батьківщина?) - вона вітає тих, хто продовжує вести війну в Донбасі, співає для російських військових, приймає нагороди від чиновників країни, яка готова знищити державність України - буквально днями їй вручали премію "Золотий грамофон".

І те, що її виступ був так обставлено, говорить про те, що ця співачка моторошно боїться власної країни. Боїться того, що замість квітів, які піднесли їй шанувальники (а їх досить багато, як і тих, хто готовий вытати країну-агресора в Україні) їй видадуть квиток і перепровадять під білі рученьки за територію України. І це було б правильно.

У неї є голос, але немає сорому, совісті і честі - і це вже назавжди залишиться з нею.

Але обурені українці вимагають назвати імена тих, хто запросив і дозволив Лорак виступити на сцені головного Палацу країни. І ніякі розмови про те, що "артисти поза політикою" тут не повинні бути прийняті до уваги. У політиці, і ще як в політиці! Тільки одні співають про Батьківщину і для Батьківщини, а інші - за гроші і для ворога.
Помилковий заголовок — @Gfhnbpfyrf Kjhfr@ nf'vyj dbcnegbkf d rbїdcmrjve Gfkfws @Erhfїyf@

15 Листопада, 19:42

Поділитися:

Ксения Голубева, www.infokava.com

Теги: Ані Лорак, концерт, Київ

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День бухгалтера України

Сьогодні іменини святкують:

Анатолій, Василь, Іван, Костянтин, Марк (Марко), Никодим, Олександр, Філіп (Пилип)