Настільна версія
мова | язык

6 порад, як уникнути конфліктів на роботі

24 Листопада, 21:25

Поділитися:

Без сварок та складних конфліктів важко обійтись на роботі. Коли за одним столом чи в одному приміщенні збираються професіонали, в кожного є своя думка, яка обов’язково не зійдеться з іншою.

Але все ж можна постаратись і просто навчитись уникати неприємних ситуацій на роботі.

Візьміть паузу

Якщо ви почали відчувати, що швидко закипаєте під час зустрічі або при розмові з колегою, який знову зірвав дедлайн, зробіть паузу, перш ніж реагувати.

Пам'ятайте, що більшості скандалів і суперечок можна уникнути, просто притримавши язик. Але якщо вас не влаштовує ситуація, яка склалася на роботі, дайте собі час охолонути і подумати, щоб потім не шкодувати про зайві слова.

Уникайте пліток

Плітки – це джерело дуже нездорової атмосфери в колективі. Якщо ви починаєте обговорювати когось за спиною, рано чи пізно ви станете наступною "жертвою". Тому краще не спричиняйте ефекту "бумерангу" спочатку, щоб потім не вляпатись в неприємну ситуацію.

Порадьтеся у начальника

Сварки за межі офісу "виносити" не варто, але в критичних ситуаціях розмова з начальником вкрай необхідна. Можливо, рішення конфлікту лежить десь на поверхні, але ви не в змозі самостійно розібратися.

Перш, ніж просити про допомогу начальника, упевніться, що ви йому довіряєте і це ніяк не вплине на вашу перспективу в компанії.

Зверніться до посередника

Знайдіть людину, яка зможе вас неупереджено розсудити. У таких ситуаціях дуже важливий відкритий діалог, якого більшість людей просто уникає. Розмова повинна проходити в спокійній атмосфері і в поважних виразах − тільки так вона буде продуктивною для всіх учасників конфлікту.

Прийдіть до компромісу

Так, це дуже складно, але впертість, на жаль, не допоможе вам досягти поставлених цілей. Компроміс врятує від конфлікту і поверне спокій у ваш офіс.

Відпустіть ситуацію

Чи не найважливіше правило у всіх суперечках – просто закрити очі на ситуацію, якщо вона справді незначна. Рухайтесь далі і залиште позаду свої претензії. Повірте, така позиція буде значно кращою для вас самих.Помилковий заголовок — 6 gjhfl? zr eybryenb rjyaksrnsd yf hj,jns

24 Листопада, 21:25

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день боротьби з посухою

Сьогодні іменини святкують:

Мефодій, Митрофан, Северин