Настільна версія
мова | язык

Агілера таємно одружилася з Меттом Ратлером

4 Грудня, 21:36

Поділитися:

Західні ЗМІ вітають Крістіну Агілеру з весіллям. Як виявилося, співачка та її коханий Метт Ратлер стали чоловіком і дружиною. 

Про це пресі розповіла подруга артистки, повідомивши, що одруження пари відбулося ще цієї осені в Венеції, однак вони вирішили зберегти цієї в таємниці від преси.

Знаменита співачка Крістіна Агілера вже близько чотирьох років зустрічалася з Меттом Ратлером. Днями ж західні ЗМІ повідомили про те, що Христина і Метт зіграли таємне весілля. Причому рішення про одруження було спонтанним і сталося під час романтичної поїздки.

Близька подруга Агілери повідомила, що закохані розписалися під час поїздки в Італію. Незважаючи на давні заручини, рішення вступити в шлюб стало спонтанним як для Агілери, так і для її обранця. Вони сказали слова любові і клятву вірності один одному під час катаннях на гондолах. А ось гучне торжество з великою кількістю гостей молодята вирішили відкласти до весни

«Вони довго не наважувалися зробити цей крок, але в кінці кінців вирішили бути спонтанними ... Романтична поїздка до Європи була відмінним приводом скріпити їх союз весіллям» - прокоментувала близька подруга Крістіни.

Церемонія пройшла в неофіційній формі, тому реєстрація шлюбу буде навесні наступного року в Каліфорнії, про що пара вже повідомила друзям.
Правда, сама Крістіна поки не коментує цю новину про весілля.
Помилковий заголовок — Fuskthf nf'vyj jlhe;bkfcz p Vtnnjv Hfnkthjv

4 Грудня, 21:36

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день солідарності молоді

Сьогодні іменини святкують:

Антип, Іван, Яків