Настільна версія
мова | язык

Скрипка з Жаданом та Положинським заспівали "Марш Нової Армії"

6 Грудня, 20:15

Поділитися:

Лідер "ВВ" Олег Скрипка вирішив зробити музичний подарунок до Дня Збройних Сил України, який відзначають 6-го грудня.

Разом з іншими музикантами він заспівав "Марш Нової Армії" та зняв на нього відео.

"Нашу першу грудневу прем'єру - відео на пісню "Марш Нової Армії" - презентуємо з нагоди Дня Збройних Сил України. Присвячуємо її героям, які захищають Батьківщину і вже є частиною нового війська України!" - написав Олег у соцмережі.

"Перебуваючи на фронті з концертами, я познайомився із солдатом-добровольцем Аріславом Пастернаком. Ми вшановували пам'ять воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню. І тоді народилася ідея пісні – маршу української армії", - зазначив Скрипка.

"Причому – не звичайного урочистого маршу, який усі звикли чути на військових парадах. Ідеться про гімн українських героїв. Які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу. Яких навіть ворог назвав кіборгами за крицеву стійкість, виявлену у Донецькому аеропорті", - поділився музикант.

До запису аудіоверсії маршу Олег Скрипка долучив українських рок-музикантів: Сашка Положинського, Олега Михайлюту, Сергія Жадана, Тараса Чубая, Івана Леньо та інших.

Відео на Марш Нової Армії відзняли у приміщенні Малої Опери у Києві. Слова гімну – це видозмінений твір "Зродились ми великої години.." Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.
Помилковий заголовок — Crhbgrf p :flfyjv nf Gjkj;bycmrbv pfcgsdfkb @Vfhi Yjdjї Fhvsї@
6 Грудня, 20:15

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антонін, Валерія (Калерія), Клавдій, Мавр, Марія, Папій, Федот