Настільна версія
мова | язык

Як пояснити дітям, що Санти не існує. Неймовірний рецепт однієї мами

26 Грудня, 21:03

Поділитися:

Різдво – магічний час, особливо для дітей. Вони чекають подарунків від Святого Миколая, Санти чи Діда Мороза.

Але з часом настає момент, коли малюки починають сумніватися у їхньому існуванні.

Звідки подарунки насправді беруться? Хто ховається за білою бородою? І як він потрапляє в помешкання, коли двері замкнені на ключ? Коли діти дізнаються, хто насправді усе це робить, це може зруйнувати їхню віру в магію свят, пише Bored Panda. Втім, одна родина знайшла неймовірний спосіб розповісти правду про Санту без обману. Її можна взяти на озброєння батькам, які намагаються пояснити дитині не лише, хто такий Санта, але й Святий Миколай чи Дід Мороз.

У родини вчительки старшої школи з Техасу Леслі Руш є своя традиція – перехід від "отримувати подарунки від Санти" до "бути Сантою". Таким чином, концепція Санти – не брехня, яку дитина з часом виявляє, а "розгортання" серії добрих справ і духу Різдва.

Коли дитині виповнюється 6 або 7 років і як тільки вона починає підозрювати, що Санта – це щось матеріальне, це означає, що вона готова. Тоді мама чи тато бере дитину з собою "на каву" і дитина чує: "Ти дуже виріс цього року. Збільшився не лише твій зріст, але й твоє серце.

[Далі тато чи мама перераховує 2-3 приклади хорошої поведінки, добрі справи дитини та інші чудові речі, які вона зробила за минулий рік] Я думаю, що твоє серце настільки виросло, що ти готовий стати Санта Клаусом. Ти, мабуть, уже помітив, що більшість Сант – це люди, одягнені, як він. Хтось із твоїх друзів міг сказати, що Санти не існує.

Багато дітей так вважають, бо вони ще не готові стати Сантою, а ти – готовий!
Розкажи мені найкращі речі про Санту. Що він отримує за всі ті турботи, з якими стикається? [Потім дитину варто "провести" від печива до доброго почуття через те, що Санта зробив щось хороше для когось іншого] Що ж, ти готовий до свого першого завдання Санти!".

Леслі радить батькам переконатися, що у них "достатньо конспіративний" тон і попросити дитину обрати "ціль" для свого першого завдання Санти. У родині Леслі "ціллю" зазвичай стає сусід.

Місія дитини таємна і відважна: з’ясувати, що цій людині потрібно, знайти і купити це, загорнути, доставити – і ніколи не зізнатись, від кого прийшов подарунок. Настарший син жінки своєю першою "ціллю" Санти обрав "жінку-відьму", яка жила на розі. Вона не дозволяла дітям переступати поріг свого подвір’я і кричала на них.

Син помітив, що жінка щоранку виходить на подвір’я босоніж, щоб забрати газету. Тому він вирішив, що їй потрібні тапочки. Далі потрібно було з’ясувати, який у неї розмір ноги. Хлопчик сховався в кущах і стежив за сусідкою. Вирішив, що у неї "середній" розмір ноги, купив теплі тапочки, загорнув їх і прикріпив записку: "Щасливого Різдва від Санти". А потім поставив під браму її дому. А зранку спостерігав, як пані приходить за ранковою газетою, бере пакунок і йде всередину. Хлопчик був у захваті і чекав, що буде далі. Наступного ранку сусідка вийшла за ранковою газетою не босоніж, а в новеньких тапочках. Син тріумфував, а мама по дорозі до школи нагадала йому, що він нікому не повинен розповідати про свій вчинок, інакше не буде Сантою.

Впродовж наступних років хлопчик вибрав не одну "ціль" для своєї ролі Санти. Одного року відремонтував свій старий мотоцикл і підклав доньці свого незаможного друга. Коли підійшла черга ставати Сантою молодшому сину, старший провів йому інструктаж і надихнув.

"Зараз вони обоє – чудові дарувальники, і ніколи не відчували, що їх обманули. Адже їх посвятили у Секрет Санти", – розповідає Леслі.

Їй зараз 57. Сину Адаму – 32, він передав цю традицію і "посвятив" у Санту свого сина Трістана.

"Зараз усе іде так швидко, я відчуваю, що це спосіб створити персональні зв'язки, щоб не загубитися у диджитал-світі. Вам треба заглянути в очі інших людей і використати очі замість того, щоб дивитися на екран.

Створюючи ці особисті зв'язки, ви більше дізнаєтеся про когось іншого… Це також вчить робити щось для інших, не чекаючи нічого натомість", – розповіла Леслі в інтерв'ю Washington Post. Історія стала вірусною, її поширив навіть актор Ештон Катчер.
Помилковий заголовок — Zr gjzcybnb lsnzv? oj Cfynb yt scye'/ Ytqvjdshybq htwtgn jlys'ї vfvb

26 Грудня, 21:03

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День рушника

День видавця та поліграфіста та книгорозповсюджувача

Сьогодні іменини святкують:

Герман, Денис