Настільна версія
мова | язык

Елтон Джон вирішив завершити кар'єру

24 Січня, 18:57

Поділитися:

Британський співак виходив на сцену 50 років Легендарний співак Елтон Джон вирішив завершити музичну кар'єру. 

За твердженням західних ЗМІ, виконавець серйозно хворий. Він віддав сцені 50 років життя. Таке рішення він планує оголосити 24 січня в прямому ефірі на своєму офіційному сайті.

Як повідомляє The Daily Mail, Елтон Джон планує покинути сцену з-за торішніх ускладнень зі здоров'ям, – під час минулорічного туру в Південній Африці він "заробив" смертельну бактеріальну інфекцію. Піти у відставку зірка планує після фінального світового турне, яке завершиться 1 липня 2018 року в Грузії. Спеціальне оголошення, про який сам Елтон поки мовчить, він планує оголосити на офіційному сайті близько 20:00. Нагадаємо, що сер Елтон Джон – культовий британський музикант, кавалер ордена Британської імперії, лицар-бакалавр. Його альбоми продаються мільйонними тиражами, кліпи щодня збирають десятки тисяч переглядів в інтернеті, а стан оцінюється приблизно в 270 мільйонів доларів. 

Елтон Джон (при народженні – Реджинальд Кеннет Дуайт) з'явився на світ 25 березня 1947 року в одному з північних районів Лондона – Пиннере. З самого дитинства Реджинальд почав захоплюватися музикою завдяки творчо налаштованих батьків – мама Шейла грала з сином на фортепіано, а тато Стенлі служив військовим музикантом у ВПС.

Помилковий заголовок — Tknjy L;jy dbhsibd pfdthibnb rfhэ'he

24 Січня, 18:57

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Сидір, Леонтій, Максим, Микита