Настільна версія
мова | язык

Українська співачка приголомшила новиною про свою вагітність

19 Лютого, 13:26

Поділитися:

Співачка, телеведуча кулінарної програми "Світова кухня по-українськи", а віднедавна і радіоведуча "Співай-шоу" на "Країна ФМ", Тетяна Піскарьова, здається, чекає третю дитину. Принаймні, такий висновок можна зробити, судячи з останнього допису артистки у соціальній мережі: "А ось і мій подарунок до Дня Валентина" з прикріпленим до нього фото з "позитивним" тестом на вагітність.

Пост зібрав сотні вподобань і коментарів з привітаннями від друзів, колег по сцені та прихильників Тетяни, проте сама співачка не підтвердила і не спростувала свою можливу вагітність. Відомо, у Тетяни Піскарьової є двоє дітей - донечки Настя та Надя, тому цілком можливо, що вони з чоловіком "зважилися" на третю дитину.

Нагадаємо, нещодавно співачка у складі дуету ПІСКАРЬОВА & БАБАК взяла участь у білоруському відборі на "Євробачення" з україномовною піснею "Ми відлітаєм", відеороботу на яку буде презентовано вже цього тижня. Як стало відомо, презентація цього кліпу відбудеться 22 лютого о 18:00 у столичному караоке Black Mom.
Помилковий заголовок — Erhfїycmrf cgsdfxrf ghbujkjvibkf yjdbyj. ghj cdj. dfusnyscnm
19 Лютого, 13:26

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антон, Євген, Марія, Марін, Мелетій, Олексій