Настільна версія
мова | язык

Скандал з участю Приходько в "передвиборчому ролику": співачка подасть до суду на винних

19 Лютого, 22:51

Поділитися:

Відео все ще можна побачити в соцмережах.

Співачка Анастасія Приходько попередила, що разом зі своїм адвокатом готує звернення до передвиборної команди Петра Порошенка, після чого планує подати до суду на винних. Про це співачка повідомила на своїй Facebook-странице. "Я шокована ситуацією, яка сталася навколо агітаційного ролику пана Петра Порошенка. Наразі я разом із моїм адвокатом готуємо офіційні звернення до передвиборчої команди Президента з метою з'ясування кола осіб, причетних до порушення моїх прав, та подальшого звернення до суду. Після підготовки всіх необхідних документів, я обов'язково відповім на офіційну позицію Міністра культури. Та надам докази на її спростування", - написала коротке повідомлення Приходько.

Нагадаємо, раніше Приходько звернулася до українців щодо її появи в політичному ролику, без згоди на це, власне, самої української співачки. Анастасія пояснила, що її ім'я, прізвище і обличчя були використані в нібито "передвиборчому ролику Петра Порошенка". При цьому співачка стверджує, що її обдурили: організатори стверджували, що ролик задуманий як частина соціального проекту, спрямованого на популяризацію розвитку України.

Цікаво, що у Мінкульті не змогли відповісти на питання, чи дійсно відеоролик за участю Приходько є частиною передвиборчої кампанії Порошенко. "Важко це зараз коментувати. Ще раз повторимо: Міністр звертався до співачці щодо умовної зйомки, про яку далі говорили продюсери", - сказали в прес-службі Міністра культури України Євгена Нищука. Після публічного звернення Приходько скандальний відеоролик видалили з YouTube. При цьому "передвиборчий ролик" все ще можна побачити в мережі Facebook на сторінці "ЄвроМайдан – EuroMaydan".
Помилковий заголовок — Crfylfk p exfcn. Ghb[jlmrj d @gthtldb,jhxjve hjkbre@^ cgsdfxrf gjlfcnm lj cele yf dbyyb[

19 Лютого, 22:51

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Георгій (Юрій), Єфим (Юхим), Ірина, Макар, Олександр