Настільна версія
мова | язык

ЮНІСЕФ Україна та Тарас Тополя підписали меморандум про співпрацю

22 Лютого, 23:51

Поділитися:


Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та відомий український співак, лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя підписали меморандум про співпрацю у рамках проекту U-Report. 

Тарас офіційно стає Другом U-Report: він надихатиме молодь бути активними громадянами та висловлювати свою точку зору заради змін.

Співпраця Тараса Тополі з ЮНІСЕФ розпочалась ще у жовтні 2016 року. Минулий рік для гурту «Антитіла» запам’ятався не лише рекордним концертним туром на підтримку альбому «Сонце», але і проведенням понад 40 зустрічей співака зі студентами по всій Україні разом з U-Report. На кожній зустрічі волонтери U-Report ділились результатами останніх опитувань молодих людей та залучали їх до проекту, щоб висловлювати свою думку на актуальні суспільні теми. Сама зустріч зі співаком тривала у форматі вільних розмов з молоддю, кожен з присутніх мав можливість задати своє запитання Тарасу, а також залишити автограф на пам’ять.

«Такий обмін думками, ідеями, емоціями дуже необхідний особливо в такому молодому віці, адже аудиторія наших зустрічей – це молодь. Тому я залюбки долучаюся до цього проекту. Також важливо відмітити, що ця аудиторія - і аудиторія проекту U-Report, і прихильники гурту «Антитіла» – спільні у нас. Тому я тут» – у своїх коментарях щодо проекту зазначає Тарас.

Цього року Тарас Тополя та ЮНІСЕФ посилюють свою співпрацю у заходах та інформаційних кампаніях проекту U-Report та по іншим молодіжним ініціативам. Інформацію про подальші такі спільні активності ви зможете знайти у офіційних спільнотах гурту @Antytila/Антитіла та @U-Report Ukraine.

U-Report – це інтерактивні опитування, які проводяться за допомогою звичних для підлітків і молоді засобів спілкування – СМС-повідомлень та соціальних мереж. Опитування піднімають важливі соціальні питання: дискримінація, працевлаштування, якість освіти, тощо. Сьогодні U-Report впроваджують у 40 країнах. Кількість учасників опитувань у світі – понад 3 млн, з них 55 000 – молоді українці. Україна стала першою серед країн Східної та Центральної Європи, де започатковано U-Report, щоб долучати більше молодих людей в процеси прийняття важливих для країни рішень.
Помилковий заголовок — >YSCTA Erhfїyf nf Nfhfc Njgjkz gslgbcfkb vtvjhfylev ghj cgsdghfw.

22 Лютого, 23:51

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день контрацепції

Європейський день мов

Сьогодні іменини святкують:

Валеріан, Ілля, Корнилій (Корній), Леонтій, Лук'ян, Петро, Юліан