Настільна версія
мова | язык

Учасники відбору "Євробачення" презентували відеокліп

27 Лютого, 12:54

Поділитися:

Днями у Києві відбувся прем'єрний показ відеокліпу учасників білоруського відбору на "Євробачення" - українського дуету "ПІСКАРЬОВА & БАБАК" - на композицію "Ми відлітаєм".

Відеоробота вийшла такою ж ліричною і сильною, як власне пісня та голоси артистів. А неочікувана розв'язка зворушила до сліз всіх присутніх на прем'єрі. Цікаво, що напередодні Тетяна Піскарьова саме цим заінтригувала своїх друзів та читачів у Facebook, розмістивши допис з "позитивним" тестом на вагітність. 

Режисерами відео виступили - сама Тетяна у компанії з молодим та амбіційним Костянтином Косянчуком. Варто зазначити, що кліп зі складними локаціями, серед яких міжнародний аеропорт "Київ", відзняли всього за сім годин.

"Насправді зібралась дуже класна команда. І все співпало... Текст, музика, пісня, відео, фото, а особливо - люди... Ми зробили справжнє, щире, емоційне міні-кіно про життя. Дякую всім, а особливо Тані Піскарьовій, за активну участь в режисурі відео, за вражаючу акторську гру, харизматичність і відвертість", - говорить режисер Костянтин Косянчук.

Окрім прем'єри відеокліпу, гості презентації насолодилися наживо концертною програмою від дуету "ПІСКАРЬОВА & БАБАК". Тетяна та Дмитро у супроводі музикантів представили всім присутнім свою першу дуетну композицію, а також вже відомі сольні хіти.
Помилковий заголовок — Exfcybrb dsl,jhe @"dhj,fxtyyz@ ghtptynedfkb dsltjrksg
27 Лютого, 12:54

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антон, Євген, Марія, Марін, Мелетій, Олексій