Настільна версія
мова | язык

Замаскований багатій Пономарьов полонив серце офіціантки на роликах

1 Березня, 21:57

Поділитися:

Співак Олександр Пономарьов представив свій новий відеокліп - таку собі стислу версію фільму-мелодрами з тих, під які пускають сльози романтичні жіночки.

Там є багатій, котрий замаскувався під скромного автослюсаря, щоби перевірити, чи щирими є почуття дівчини. І є дівчина, звісно ж, красива і мила, яка працює офіціанткою.
Ласого холостяка зіграв, звісно, сам 44-річний Сашко, а його даму серця - російська акторка Євгенія Лоза, відома за такими фільмами, як "Марш Турецького", "Каменська-3", "Попелюшка.ru" тощо.

"Це відео у мене викликає післясмак, романтичний спогад, як це знімалося, як це було", - цитує Пономарьова "ТСН". І сумніви його героя артистові зрозумілі та близькі.

"Я не перевдягався в костюм СТОшника, щоб сподобатися дівчині. На мій погляд, існує проблема, коли дівчина кохає не людину, а її статки. У цьому кліпі я перевіряв цю дівчину і вона виявилася справжньою", - зазначив Олександр.

Нагадаємо, Пономарьов нещодавно зізнався, що боїться невдовзі стати дідом, і всі тоді подумають, що він уже "геть старий" для сцени.
Помилковий заголовок — Pfvfcrjdfybq ,fufnsq Gjyjvfhmjd gjkjybd cthwt jaswsfynrb yf hjkbrf[
1 Березня, 21:57

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День рушника

День видавця та поліграфіста та книгорозповсюджувача

Сьогодні іменини святкують:

Герман, Денис