Настільна версія
мова | язык

Опозиційний білоруський рокер презентував пісню "Герої не помирають"

22 Березня, 23:15

Поділитися:

Білоруський рок-музикант Лявон Вольскі презентував пісню "Героі не паміраюць" ("Герої не помирають"). Композицію присвятив 100-й річниці проголошення Білоруської Народної Республіки.

1918-го року білоруси, як українці та інші народи колишньої Царської Росії, прагнули створити національну державу. Програли в боротьбі за незалежність більшовикам.

25 березня у Білорусі називають "Днем волі".

Біля оперного театру Мінська відбудеться патріотичний концерт. У ньому Вольскі візьме участь в режимі телемосту з польського міста Білосток.

"В пам'яті ще свіжі картинки з 25 березня 2017-го, коли я сам ледь не загримів до відділку, - каже Лявон Вольські. - Важко уявити, що рік потому влада дозволить відзначити в Мінську таку дату. Ця пісня - для всіх, хто боровся, будував, наближував, вірив, сподівався і любив. Усім, хто був задовго до нас, тим, хто ходив поруч з нами, і тим, хто піде цим шляхом після нас. Хоча я не дуже вірю в лібералізацію режиму. За майже чверть століття правління Лукашенка спостерігали не одне "потепління". Після зазвичай починається "закручування гайок".

За оцінками правозахисників, під час маршу до "Дня волі" торік білоруські силовики затримали близько 700 активістів.
Помилковий заголовок — Jgjpbwsqybq ,skjhecmrbq hjrth ghtptynedfd gscy. @Uthjї yt gjvbhf.nm@
22 Березня, 23:15

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День металурга

Сьогодні іменини святкують:

Прокіп