Настільна версія
мова | язык

Творці "Гри престолів" знімають міні-серіал про Чорнобиль

2 Квітня, 21:00

Поділитися:

Телеканал HBO (Home Box Office) знімає міні-серіал про Чорнобильську трагедію. Про це повідомляє сайт IMDB.

Серіал про аварію на Чорнобильській атомній електростанції, яка сталася 26 квітня 1986 року, буде знято у жанрі драми, він матиме 1 сезон з п'яти серій. Прем'єра запланована на 2019 рік.

У головних ролях зіграють: британські актори Джаред Харріс («Корона», «Експеримент: Зло») та Эмілі Уотсон («Еверест», «Кінгсмен: Золоте кільце»), а також відомий шведський актор Стеллан Скарсгард ("Тор", "Месники", «Німфоманка»).

Сценаристом стрічки виступив американський сценарист і режиссер Крейг Мезін, який був керівником Walt Disney Company у 90-ті роки. Режисером - шведський кінорежисер, музикант, кліпмейкер Юхан Ренк.

HBO - це підрозділ Time Warner, який здійснює мовлення з двох 24-годинних кабельних каналів: HBO і Cinemax. Аудиторія HBO в США - понад 40 млн абонентів. Підрозділи HBO та спільні підприємства з її участю мовлять більш ніж в 50 країнах світу. Передачі (головним чином телесеріали) були закуплені більш ніж в 150 країнах.

Серед найвідоміших телесеріалів виробництва каналу HBO: «Секс і Місто», «Справжня кров» та екранізація циклу романів Джорджа Мартіна «Пісня льоду і полум'я», «Гра престолів».
Помилковий заголовок — Ndjhws @Uhb ghtcnjksd@ pysvf.nm vsys-cthsfk ghj Xjhyj,bkm

2 Квітня, 21:00

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день очкарика

Сьогодні іменини святкують:

Архип, Євген, Макар, Максим, Федот, Филимон