Настільна версія
мова | язык

Солістка The Hardkiss вийшла у космос по кохання та вибухнула

19 Квітня, 23:49

Поділитися:

Гурт The Hardkiss вирішив шукати кохання у космосі, куди і "відправив" солістку Юлю Саніну у костюму космонавта.

Саме такий сюжет відео гурту на пісню "Мелодія", яку Саніна назвала маніфестом коханій людині.

"Коли людина закохана - вона нікого і нічого навколо не помічає. Коханий - він єдиний у своєму роді, він як мелодія звучить у всьому навколо: космосі, свідомості, душі", - зазначила співачка і авторка композиції.

"Мені дуже хотілося передати в пісні, а Валу показати в кліпі, що любов - вона дуже різна і багатогранна. у кожного в житті своя мелодія. для когось це кохана людина, для батьків - їхні діти, для когось - найкращий друг. Хтось так і не знайшов свою мелодію, він самотній. Але він її шукає, а коли знайде - піде в неї з головою, зануриться в цей Космос", - зауважила Саніна.

Режисером кліпу виступив Валерій Бебко, оператором - Ярослав Пілунський.

"Проаналізувавши майбутній альбом, ми прийшли до висновку, що в ньому буде стільки космосу, чогось позачасового і неземного. Тому цим відео ми вирішили продовжити цю концепцію", - розповів Вал.

Історія розгортається у двох площинах. Це Земля, 50-і роки, вулиця, на якій люди поспішають у своїх справах і не помічають прибулиці з майбутнього. Друга площина - це Космос, в якому і зароджується кохання двох астронавтів. Від цієї любові все навколо вибухає і розбивається на атоми.

Помилковий заголовок — Cjkscnrf Еру Рфквлшыы dbqikf e rjcvjc gj rj[fyyz nf db,e[yekf
19 Квітня, 23:49

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день скейтбордингу

Сьогодні іменини святкують:

Василь, Єфрем, Костянтин, Федір