Настільна версія
мова | язык

Небезпечні зйомки у Лісабонській Рів'єрі: у новому кліпі Lama ризикувала життям та закрутила роман

14 Травня, 23:23

Поділитися:

Вже наступного четверга, 17 травня, Lama в ефірі телеканалу М1 презентує відеороботу на сингл “Привіт, привіт”. Наразі, в Мережі музиканти представили тізер кліпу. Режисером музичної робити став Віктор Скуратовський.

Співпраця фронтвумен Lama (Наталі Дзеньків) з українським кліпмейкером Віктором Скуратовським ледь не закінчилась фатально прямо на знімальному майданчику. Зйомки були сплановані заздалегідь і мали відбуватися в Португалії - в лісі та на березі океану Sintra-Cascais Natural Park. Коли вся команда вже прибула до Лісабону, в країні оголосили штормове попередження. Але, незважаючи на це, зйомки було вирішено не переносити. 

По сюжету кліпу Наталя Дзеньків мала заходити далеко в океан, а головний герой, залишаючись на березі, проводжав її поглядом. В той самий момент, коли знімали фінальний дубль цієї сцени, співачку раптово накрило великою хвилею і збило з ніг. Це було настільки неочікувано, вся знімальна група кинулася рятувати артистку, але головний герой (музикант гурту Lama), який знаходився найближче до Наталі, встиг допливти до неї і, коли штормові хвилі почали затягувати співачку під воду, схопив її в останній момент і виніс на руках до берегу.

Як закінчиться романтична історія двох закоханих дізнаємося вже зовсім скоро! 
Помилковий заголовок — Yt,tpgtxys pqjvrb e Kscf,jycmrsq Hsdэ'hs^ e yjdjve rksgs Дфьф hbpbredfkf ;bnnzv nf pfrhenbkf hjvfy
14 Травня, 23:23

Поділитися:

прес-служба

Теги: Lama, Привіт, привіт, тизер

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день контрацепції

Європейський день мов

Сьогодні іменини святкують:

Валеріан, Ілля, Корнилій (Корній), Леонтій, Лук'ян, Петро, Юліан