Настільна версія
мова | язык

Шоу Руслани в Лісабоні стало найбільшою спеціальною подією в рамках Євробачення 2018

16 Травня, 21:36

Поділитися:

У Лісабоні Руслана представила екзотичне шоу WILD ENERGY від України та закликала усіх перейти а Чисту Енергію.

Перед фіналом Євробачення на найбільшій площі в серці Лісабону, легендарній Praça do Comércio, зібралась багатотисячна аудиторія фанів пісенного конкурсу, журналістів з усього світу, жителів і гостей Лісабону, а також тисячі українців, які приїхали з різних куточків Португалії на шоу Руслани. Разом глядачі «вдягнули» головну площу Євробачення в кольори прапорів світу! Шоу Руслани WILD ENERGY було присвячене темі відновлюваної енергії. Співачка презентувала свою глобальну ініціативу та міжнародний проект, присвячений чистій енергії.

У годинному живому виступі Руслана показала невичерпну енергію та екзотику України в естетиці сучасного рок-шоу. Окрім гітарної секції на сцені були три барабанні установки, трембіти, цимбали, екзотична перкусія. Спеціальним гостем концерту став український скрипаль зі світовим ім'ям - Василь Попадюк, який спеціально прилетів на шоу з Канади. Руслана разом з музикантами виконала свої хіти, а також прем'єру нового синглу, сама зіграла на барабанах, цимбалах, косі, трембіті.

Руслана: «Я вирішила стати тою переможницею Євробачення і тим музикантом, хто закличе світ переходити на 100% відновлюваної енергії. Вперше від України зі сцени, до якої була прикута увага всієї Європи і світу, прозвучала ця важлива тема. Кожен з нас може допомогти світу стати чистим. Чиста енергія сонця і вітру належить кожній людині, вона вільна і мирна, вона веде нас у майбутнє без воїн і екологічних катастроф! І моя діяльність не обмежується лише закликами. Я підтримую та беру участь у ініціативі нашого партнера, групи компаній НЕСС, започаткувати освітній проект ABILITIES ARE HERE. Якщо лідер з впровадження сонячних технологій в Україні вірить у можливість переходу України на 100 відсотків відновлюваної енергії – у мене немає причин сумніватися, це справді реально!»

Сергій Шакалов, генеральний директор групи компаній KNESS: «З Русланою нас єднає спільна ідея - енергія має бути безпечною, доступною та вільною, бо Сонце світить всім, його енергії достатньо для задоволення всіх потреб людства. Окрім чудових енергійних пісень, зі сцени Євробачення пролунав важливий меседж України Європі: ми маємо амбітну мету перейти на 100% відновлюваної енергії. Чим більше людей повірять в 100% renewable, почнуть мислити та діяти в цьому напрямку, тим швидше ми досягнемо мети. Це наш сигнал, що ми свої у спільноті європейських країн та прямуємо до спільного з Європою майбутнього – майбутнього без боротьби за джерела енергії, безпечного та екологічного, у єдності та з повагою до природи.»

В період фінальної частини Євробачення у Лісабоні Руслана взяла участь у ряді подій: зустріч з міжнародною пресою і кілька десятків інтерв'ю провідним медіа Європи, святковий прийом Посольства України на честь Євробачення в Португалії, виступи перед акредитованими членами делегацій, журналістами і фанами Євробачення, зустрічі з прихильниками.
Помилковий заголовок — Ije Heckfyb d Kscf,jys cnfkj yfq,skmij. cgtwsfkmyj. gjls'. d hfvrf[ "dhj,fxtyyz 2018
16 Травня, 21:36

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День Збройних Сил України

Сьогодні іменини святкують:

Григорій, Макар, Митрофан, Олександр, Федір