Настільна версія
мова | язык

Руслану нагородили в Китаї як обличчя відновлюваної енергії та провідника переходу на чисті джерела

29 Травня, 22:28

Поділитися:

Легендарна українська співачка Руслана, перша переможниця Євробачення від України, володарка престижної музичної нагороди World Music Awards, активний громадський діяч була визнана однією з найвпливовіших жінок планети в 2013 році (за версією журналу Forbes). У 2014-му році відзначена Держдепартаментом США нагородою The International Women of Courage Award, як одна з десяти найхоробріших жінок світу, отримала особливу нагороду – SFT (Solar Future Today) Influencers Awards.

 А в 2018 в рамках глобального форуму The 2nd SOLAR FUTURE.TODAY Influencers Forum Asia: “Roadmap to 100" у китайському Шанхаї.

Руслану нагородили в номінації Visionary Artist за популяризацію ідеї переходу на відновлювані джерела енергії. Нагороду вручив Ганс-Йозеф Фелль, активний член Всесвітньої ради з відновлюваної енергетики (World Council for Renewable Energy) та президент “Energy Watch Group", який сам минулого року став першим номінантом цієї нагороди.
Премію також отримали директор Австралійського центру перспективної фотовольтаїки професор Мартін Грін у номінації Visionary Disruptor та директорNew Energy Industry Association for Asia and the Pacific, член ради директорів Global Solar Council Мі Юе у номінації Visionary Businesswoman.
Серед присутніх – представники найпотужніших світових корпорацій, які представляють галузь відновлюваної енергетики, зокрема сонячну.

“Я дуже рада, що мені вдалося познайомитися з лідерами компаній, які займаються зеленими технологіями і тим самим перевтілюють світ, створюючи майбутнє вже сьогодні. Мені продемонстрували найновітніші технології і розробки. Я була вражена, наскільки найближчим часом стануть доступними технології, що трансформують сонячне проміння в енергію. Нові технології renewable energy роблять цю енергію дешевою та безпечною”, - говорить Руслана.
Підчас церемонії нагородження співачка продемонструвала кадри свого шоу в Лісабоні та виконала пісню “It’s Magical” і новий сингл “Angel”. На біс прозвучав переможний хіт співачки “Wild Dances.”
У рамках форуму Руслана приєдналася до панельної дискусії на тему "Awareness: Creating Solar LifeStyle”, поділилася власним досвідом еко-лайфстайлу та закликала інвестувати в Україну, зазначивши що саме в Україні на сьогодні одні з найвигідніших умов в світі для інвестицій у відновлювальну енергетику.
“Моя ідея – переодягнути Україну і світ у сонячну енергію. Дати людям свободу і доступ до екологічно чистої енергії. Енергія в майбутньому не повинна нічого коштувати. Це невичерпна енергія, яка дається нам задарма. Це енергія сонця і землі. І всі мої нові пісні, альбом, шоу мають запалити сонце в кожному серці. Renewable Energy – це енергія миру. Вона зупинить війни за енергоресурси” – розповіла Руслана.

Знаково, що підчас минулорічного заходу через пряме включення до нього з промовою приєднався Леонардо Ді Капріо, відомий своєю активною позицією щодо захисту планети.
Варто зазначити, що це не перший візит Руслани до Китаю: у 2005 році Руслана виступала на найбільшому телешоу CCTV, а у 2008 – в рамках Олімпійських Ігор в Пекіні.

Довідка про премію:
SFT Infuencers Awards ініційована платформою SOLAR FUTURE.TODAY – the World Solar & Cleantech Influencers Platform.
Платформа Solar Future Today діє під патронатом професора Алана Гігера, лауреата Нобелівської премії з хімії 2000 р., та професора Мохаммада Юнуса, лауреата Нобелівської премії миру 2006 року, а також об’єднує впливових фахівців, які спільно формують засади та очолюють світовий перехід до стійкого розвитку та 100% відновлюваної енергії, будуючи "WIN-WIN" перспективи для виробників екологічно чистих технологій, інвесторів галузі та еко-суспільства.
Помилковий заголовок — Heckfye yfujhjlbkb d Rbnfї zr j,kbxxz dslyjdk.dfyjї tythusї nf ghjdslybrf gtht[jle yf xbcns l;thtkf

29 Травня, 22:28

Поділитися:

прес-служба

Теги: Руслана, Шанхай, нагорода

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Аксен, Аврамій, Кирило, Мефодій, Михайло, Федір