Настільна версія
мова | язык

Джастін Бібер оголосив про заручини з відомою моделлю

10 Липня, 22:16

Поділитися:

Для армії фанаток канадського співака Джастіна Бібера настав чорний день: їхній солодкоголосий кумир оголосив, що заручився з моделлю Хейлі Болдуїн.

Про своє кохання 24-річний Джастін, який раніше зустрічався з Селеною Гомес, на весь світ заявив через свій Instagram.
"Моє серце цілком та повністю належить тобі, ти завжди будеш у мене на першому місці! Ти - кохання мого життя, Хейлі Болдуїн, і я не хотів би провести його ні з ким іншим. Ти робиш мене набагато кращим, і ми так добре одне одного доповлюємо!", - зізнався Бібер.

Співак, котрий кілька років тому став прихожанином церкви "Хіллсонг", заприсягнувся, що вестиме їхню з Хейлі сім'ю вперед "із честю та цілісністю", і що "Ісус через Святий Дух вестиме їх в усьому, що вони робитимуть, і кожному рішенні, яке вони прийматимуть".

А ще Джастін підкреслив, у який особливий день вони з Хейлі стали нареченими: у сьомий день сьомого місяця, а цифра сім - це "число божественної досконалості".

Як відомо, 21-річна Хейлі належить до відомої американської акторської родини. Вона дочка Стівена Болдуїна й рідна племінниця Алека Болдуїна. Торік її визнали найсексуальнішою жінкою світу.
Помилковий заголовок — L;fcnsy <s,th jujkjcbd ghj pfhexbyb p dsljvj. vjltkk.

10 Липня, 22:16

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Всесвітній день охорони довкілля

Сьогодні іменини святкують:

Адріан, Андрій, Василь, Генадій, Давид, Данило, Дмитро, Іван, Гнат, Ісай, Касіян, Костянтин, Леонтій, Михайло, Микита, Олександр, Петро, Роман, Сильвестр, Федір, Яків