Настільна версія
мова | язык

Лови момент: Антитіла презентували новий кліп

1 Серпня, 21:21

Поділитися:

Антитіла освоїли космос у новому відео, а співачка Alyosha вперше знялася у кліпі з чоловіком Тарасом Тополею.

Після успіху пісні і відеоробіт (кліп і лірик-відео) «TDME» група Антитіла презентує другу роботу з майбутнього альбому «Hello» — «Лови момент».

Відеоробота «Лови момент» побудована на щирості і від початку до кінця пронизана метафорами — в стилі Антитіл. Людські стосунки стали головним меседжем кліпу — цілісність і єдність – те, без чого люди не зможуть вижити на Землі.

На цей раз немає акторів і постановок. Вперше музиканти показали широкій аудиторії свої сім’ї. На екранах з’явився фронтмен Тарас Тополя з дружиною Оленою (відома співачка Alyosha), а також всі учасники зі своїми близькими. «Цього разу ми думали, що, можливо, щось можна придумати просте, зняти в студії в 1-2 знімальних дні, але щось воно не йшло ніяк. Ми багато говорили, стосовно того, як можна передати ідею пісні відеорядом, щоб це було не програшно і в якийсь момент цих дискусій народилася ідея походу. Коли зазвучала вперше ця ідея, стало зрозуміло, що історія передасть справжні стосунки між людьми. Тому що в похід не йдуть з негідниками, в похід ідуть з людьми, на яких можна покластися, а тим більше якщо це складний похід» — поділився Тарас Тополя.
Помилковий заголовок — Kjdb vjvtyn^ Fynbnskf ghtptynedfkb yjdbq rksg
1 Серпня, 21:21

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антонін, Валерія (Калерія), Клавдій, Мавр, Марія, Папій, Федот