Настільна версія
мова | язык

Ізраїль знайшов необхідні для проведення "Євробачення" кошти

14 Серпня, 23:50

Поділитися:

Ізраїльська державна телерадіокомпанія домовилася з мінфіном Ізраїлю про надання Європейській мовній спілці €12 млн як застави, яку стягують з організатора конкурсу "Євробачення".

Організатор конкурсу "Євробачення 2019", державна телерадіокомпанія Ізраїлю надасть Європейській мовній спілці фінансову гарантію €12 млн, що уможливлює проведення конкурсу на території Ізраїлю. Про це повідомив сайт Ізраїльської корпорації телерадіомовлення (ІКТ) 14 серпня. 

Ізраїльський телемовник повідомив, що йому надано гарантії, за кілька годин до закінчення призначеного строку. В ІКТ повідомили, що домовилися з міністерством фінансів Ізраїлю про те, що в разі зриву проведення конкурсу "Євробачення" з не залежних від них причин питання щодо виплати застави буде передано на розгляд уряду. "Компанія вважає, що уряд Ізраїлю докладе всіх зусиль, щоб забезпечити гідне проведення "Євробачення", – повідомили в ІКТ. Міністр зв'язку Аюб Кара привітав громадян із тим, що пісенний конкурс усе-таки відбудеться в Ізраїлі. У 2018 році на "Євробаченні" перемогла представниця Ізраїлю Нетта Барзілай. У червні портал ESCToday, що висвітлює події навколо пісенного конкурсу, повідомив, що продюсери "Євробачення" ведуть розмови про перенесення півфіналів і фіналу 2019 року з Ізраїлю до Австрії. 

Організатор трансляцій "Євробачення" Аралі Голдфінгер розкритикував політизацію конкурсу, до якої, на його думку, причетна влада Ізраїлю. Зокрема, міністерство культури країни вимагає від транслятора погоджувати контент мовлення, посилаючись на те, що конкурс фінансують із бюджету Ізраїлю. Невідомо, де саме Ізраїль збирається проводити півфінали та фінал. Президент країни Реувен Рівлін заявляв, що наступного року конкурс прийме Єрусалим. Але організатори "Євробачення" відмовилися затвердити це місто, щоб політика "не зашкодила бренду". 
Помилковий заголовок — Sphfїkm pyfqijd ytj,[slys lkz ghjdtltyyz @"dhj,fxtyyz@ rjinb

14 Серпня, 23:50

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день солідарності молоді

Сьогодні іменини святкують:

Антип, Іван, Яків