Настільна версія
мова | язык

Принца Чарльза та Наомі Кемпбелл обрав Людьми року відомий глянець

6 Вересня, 23:38

Поділитися:

5-го вересня в лондонській галереї Tate Modern пройшла церемонія вручення премій GQ Men Of The Year Awards.

Одним із цьогорічних лауреатів став принц Чарльз, котрий, виступивши з промовою, несподівано блиснув талантом стендап-коміка.

Про це пишуть The Daily Mail та Express.

Як пожартував 69-річний принц, якого нагородили за благодійництво, тепер, коли в нього є статуетка від GQ, він зможе пожбурити нею в злочинця, що надумає його грабувати.
"Перш за все, я дуже хотів би перепросити за те, що неправильно одягнений. Побоявся, що жоден із вас не зможе конкурувати з моїм неймовірно розкішним смокінгом. Коли мені сказали, що журнал GQ хоче вручити мені "Людину року", я подумав, що це, мабуть, якась помилка. Подумав, що це, мабуть, незаслужена модна нагорода. Особливо враховуючи, що я в тім, що стосується моди - годинник, який зупинився. Іншими словами, я буваю модником раз на 25 років", - зізнався Чарльз.

Що ж до інших лауреатів премії, то в номінації "Найкращий сольний виконавець року" її отримала Дуа Ліпа.

"Міжнародною людиною року" став американський актор Чедвік Боузман, нагороду "Натхнення" отримала актриса та активістка Роуз МакГовен, а "Фешн-іконою" проголосили Наомі Кемпбелл.
Відзнаки "Актор року" та "Актриса року", відповідно, отримали Деніел Калуя та Елізабет Мосс. "Дизайнером року" стала Донателла Версаче, а її колега Ральф Лорен отримав нагороду "Легенда дизайну".
Помилковий заголовок — Ghbywf Xfhkmpf nf Yfjvs Rtvg,tkk j,hfd K.lmvb hjre dsljvbq ukzytwm

6 Вересня, 23:38

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День місцевого самоврядування

Міжнародний день цивільної авіації

Сьогодні іменини святкують:

Августа, Катерина, Порфирій, Симон